Nalezeno 22 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 03 Ún 2011 16:02
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Btw. mel sem pusteny notebook jiz vcera bez baterie, dnes od poledne a zatim v pohode, asi to hodim zitra do servisu a uvidim. Nebo myslite, ze nema smysl ntb (baterii) reklamovat? Nechaji mi ntb a vemou si na reklamaci jen baterii?
- 03 Ún 2011 14:43
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Screen: Core speed obcas vyskoci na 2100, Bus speed stale stejne nejspise
- 03 Ún 2011 13:59
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Dobrý den, mám HP Probook 4520s
Screen je zde: Spotřebu jsem změnil na 80%, co přesně mám pozorovat, prosím?
Screen je zde: Spotřebu jsem změnil na 80%, co přesně mám pozorovat, prosím?
- 02 Ún 2011 20:48
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
To jistě tím nebude, měl jsem stejný problém i v Google Chrome, než jsem kvůli tomu zkusil přeinstalovat právě jej.
Zkusím ntb bez baterie, mám podezření, že by to mohlo být vadnou baterií.
Zkusím ntb bez baterie, mám podezření, že by to mohlo být vadnou baterií.
- 02 Ún 2011 20:29
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Je to seřazené podle % (prvni proces 23.08, druhy proces 20.07, atd.), což je druhý sloupec (jak je černý řádek)
- 02 Ún 2011 19:51
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Vypnutí services.exe způsobí restart Windows, takže tím to nebude.
- 02 Ún 2011 19:38
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Fotil jsem ještě jednou:
- 02 Ún 2011 18:32
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Zajímavé je, že v posledních dnech (týdnech) mi spolu s tímto problémeme začala asi odcházet bateri (opotřebení už je cca 50%), přitom notebook mám 1/2 roku. Myslíte, že to může mít s tím co dočinění? Není možné, že baterie je nějak vadná a tím způsobuje takovéto vytížení CPU?
- 02 Ún 2011 11:23
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
100% zatížení CPU, doufám, že jsem vyfotil to správné:
- 28 Led 2011 22:42
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Dobře, děkuju.
- 28 Led 2011 22:36
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Zjistím tedy v tskmanageru pod složkou Procesy? Já pro jistotu vyfotím, ok?
- 28 Led 2011 22:14
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Vše je ok 
- 28 Led 2011 20:38
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
OS byl předinstalovaný, takže by měly být všechny ovladače již součástí..
- 28 Led 2011 12:57
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
Abych problem upresnil, ntb funguje normalne s normalnim zatizenim, jenze najednou, kdyz jsem na internetu, se zacne vse sekat a zatizeni je 100%
Tedka se divam do speedfan na teploty jader (23,24,30,31), neni to nejak malo? driv jsem mel urcite vyssi..
Tedka se divam do speedfan na teploty jader (23,24,30,31), neni to nejak malo? driv jsem mel urcite vyssi..
- 27 Led 2011 23:18
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Zahlcený procesor?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 5619
Re: Zahlcený procesor?
To už si nevzpomenu, já sem přeinstaloval radši celý Windows (přes HP recovery) když se tento problém objevil, ovšem problém stále trvá i nyní..
Přispějete na provoz fóra?