Nalezeno 22 výsledků hledání

od George1
03 Ún 2011 16:02
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Btw. mel sem pusteny notebook jiz vcera bez baterie, dnes od poledne a zatim v pohode, asi to hodim zitra do servisu a uvidim. Nebo myslite, ze nema smysl ntb (baterii) reklamovat? Nechaji mi ntb a vemou si na reklamaci jen baterii?
od George1
03 Ún 2011 14:43
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Screen: Core speed obcas vyskoci na 2100, Bus speed stale stejne nejspise
od George1
03 Ún 2011 13:59
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Dobrý den, mám HP Probook 4520s

Screen je zde:
CPU-ID.png
CPU-ID.png (76.75 KiB) Zobrazeno 1297 x
Spotřebu jsem změnil na 80%, co přesně mám pozorovat, prosím?
od George1
02 Ún 2011 20:48
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

To jistě tím nebude, měl jsem stejný problém i v Google Chrome, než jsem kvůli tomu zkusil přeinstalovat právě jej.
Zkusím ntb bez baterie, mám podezření, že by to mohlo být vadnou baterií.
od George1
02 Ún 2011 20:29
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Je to seřazené podle % (prvni proces 23.08, druhy proces 20.07, atd.), což je druhý sloupec (jak je černý řádek)
od George1
02 Ún 2011 19:51
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Vypnutí services.exe způsobí restart Windows, takže tím to nebude.
od George1
02 Ún 2011 19:38
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Fotil jsem ještě jednou:
od George1
02 Ún 2011 18:32
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Zajímavé je, že v posledních dnech (týdnech) mi spolu s tímto problémeme začala asi odcházet bateri (opotřebení už je cca 50%), přitom notebook mám 1/2 roku. Myslíte, že to může mít s tím co dočinění? Není možné, že baterie je nějak vadná a tím způsobuje takovéto vytížení CPU?
od George1
02 Ún 2011 11:23
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

100% zatížení CPU, doufám, že jsem vyfotil to správné:
od George1
28 Led 2011 22:42
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Dobře, děkuju.
od George1
28 Led 2011 22:36
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Zjistím tedy v tskmanageru pod složkou Procesy? Já pro jistotu vyfotím, ok?
od George1
28 Led 2011 22:14
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Vše je ok :roll:
od George1
28 Led 2011 20:38
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

OS byl předinstalovaný, takže by měly být všechny ovladače již součástí..
od George1
28 Led 2011 12:57
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

Abych problem upresnil, ntb funguje normalne s normalnim zatizenim, jenze najednou, kdyz jsem na internetu, se zacne vse sekat a zatizeni je 100%

Tedka se divam do speedfan na teploty jader (23,24,30,31), neni to nejak malo? driv jsem mel urcite vyssi..
od George1
27 Led 2011 23:18
Fórum: Všehochuť
Téma: Zahlcený procesor?
Odpovědi: 39
Zobrazení: 5619

Re: Zahlcený procesor?

To už si nevzpomenu, já sem přeinstaloval radši celý Windows (přes HP recovery) když se tento problém objevil, ovšem problém stále trvá i nyní..