Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Říj 2010 21:18
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o konrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 612
Re: Prosím o konrolu logu
Děkuji, akorat mam takový problem s UPM. Nejdřive normálně pracoval, a když sem ho chtěl spustit znovu, tak psal nějaký error 7 nebo něco v tom smyslu.
- 13 Říj 2010 18:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o konrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 612
Re: Prosím o konrolu logu
Tak tady je ten log z CF. Když jsem ho včera dělal tak mě trochu zaskočilo, když se mi na obrazovce zobrazila chybná hláška a počítač se restartoval, ale vše nakonec proběhlo v pořádku. Děkuji za shlédnutí. P.S. Ještě se asi mám dost co se učit :).
___
ComboFix 10-10-11.05 - Administrator 12.10 ...
___
ComboFix 10-10-11.05 - Administrator 12.10 ...
- 12 Říj 2010 21:46
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o konrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 612
Prosím o konrolu logu
Předem díky.
___
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Administrator at 2010-10-12 22:41:16
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2
System drive E: has 63 GB (79%) free of 79 GB
Total RAM: 2046 MB (56% free)
Logfile of Trend Micro ...
___
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Administrator at 2010-10-12 22:41:16
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2
System drive E: has 63 GB (79%) free of 79 GB
Total RAM: 2046 MB (56% free)
Logfile of Trend Micro ...
Přispějete na provoz fóra?