Zdravim,znepokojuje mne hidden obekt :/ pri scanu v nouzovem rezimu nenasel Avira zadne hidde obekt..ale v normlnim provozu vzdy 1 najde dokonce se stalo ze nasel pak 2 a tedka uz zase jen 1 který je tady v logu..mam strach jesi to neni nejak nebzpecne..predim dik moc za pomoc !
jinac puzivam ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Říj 2010 12:48
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Poprosím o preventívnu kontrolu !!!
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 419
Přispějete na provoz fóra?