No uz to vyzera byt ok, takmer vobec nehuci a procesor uz je pri nule. Diky moc kamo.
BTW ten MBAM nebude mat problemy s ESETom? Mal by som ho uz vymazat?
Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30 Bře 2015 21:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
- 30 Bře 2015 20:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
no takze ten MBAM mi teraz dookola hlasi malware, konkretne pise:
Trojan.Agent.Gen
C:\Users\Jozo\AppData\roaming\nssm.exe
a po preskenovani mi naslo nejakych 6 virusov (zatial som nevykonal ziadnu akciu)
Tu je log:
Malwarebytes Anti-Malware
http://www.malwarebytes.org
Datum skenování: 30. 3. 2015 ...
Trojan.Agent.Gen
C:\Users\Jozo\AppData\roaming\nssm.exe
a po preskenovani mi naslo nejakych 6 virusov (zatial som nevykonal ziadnu akciu)
Tu je log:
Malwarebytes Anti-Malware
http://www.malwarebytes.org
Datum skenování: 30. 3. 2015 ...
- 30 Bře 2015 19:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
Prave ze nic v podstate, v poslednej dobe na nom robim vacsinou veci do skoly alebo pozeram filmy/serialy, +obcas hram dotu2/starcraft2, myslel som akurat na speedfan (ten som ale instaloval uz par mesiacov dozadu, a toto trva nejake 2tyzdne), na ktorom som iba pozeral teploty a uz som ho aj ...
- 30 Bře 2015 17:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
Ide to sice o nieco rychlejsie ale stale sa mi zapina chladenie GPU a huci aj ked nic zvlastne nerobim (procesor skace od 10 do 20 percent a notebook bol pritom cisteny par mesiacov dozadu). Moze toto sposobovat nejaky software?
- 29 Bře 2015 23:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
Takze ked som to v hijackthis zaskrtol a dal FixChecked tak mi najprv vyhodlo nejaky error (som ho zoscreenoval len pred restartom som ho zabudol ulozit :/ ) ale ked som to dal znovu tak uz to zrejme slo. Potom som Zapol ten OTM, dal cleanup a restartoval. //BTW ten OTM mi potom zmizol z plochy, to ...
- 29 Bře 2015 20:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Jozo at 2015-03-29 21:31:01
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (72% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 21:31:05 ...
Run by Jozo at 2015-03-29 21:31:01
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (72% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 21:31:05 ...
- 29 Bře 2015 19:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Jozo at 2015-03-29 20:03:05
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (70% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:03:07 ...
Run by Jozo at 2015-03-29 20:03:05
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (70% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:03:07 ...
- 29 Bře 2015 17:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Re: Spomaleny notebook
# AdwCleaner v4.113 - Logfile created 29/03/2015 at 17:56:34
# Updated 22/03/2015 by Xplode
# Database : 2015-03-28.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Username : Jozo - JOZO-HP
# Running from : C:\Users\Jozo\Desktop\adwcleaner_4.113.exe
# Option : Cleaning ...
# Updated 22/03/2015 by Xplode
# Database : 2015-03-28.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Username : Jozo - JOZO-HP
# Running from : C:\Users\Jozo\Desktop\adwcleaner_4.113.exe
# Option : Cleaning ...
- 29 Bře 2015 15:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spomaleny notebook
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 1550
Spomaleny notebook
Dobry den,
mam problem s notebookom, uz par tyzdnov mi dost huci (pusti sa chladenie ako pri zapnutej externej grafike) aj ked nic nerobim/ som iba na internete. Je to trochu divne, kedze externu grafiku mam nastavenu iba na niekolko konkretnych aplikacii (hier), a inak ma ist INTELacka, pri ktorej ...
mam problem s notebookom, uz par tyzdnov mi dost huci (pusti sa chladenie ako pri zapnutej externej grafike) aj ked nic nerobim/ som iba na internete. Je to trochu divne, kedze externu grafiku mam nastavenu iba na niekolko konkretnych aplikacii (hier), a inak ma ist INTELacka, pri ktorej ...
- 27 Zář 2010 13:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
JJ, procesor ide este trochu lepsie, a uz mi avast nic nehlasi, aj internet ťaha rychlejsie, takze Ďakujem.
Ale teraz mi nechce spustat daemon tools. Neiete preco? Mi to asi vymazalo alebo co. (mozno staci len preinstalovat, ale ci prave v ňom nebol virus). Ale este raz vdaka, lebo sa to zmenilo k ...
Ale teraz mi nechce spustat daemon tools. Neiete preco? Mi to asi vymazalo alebo co. (mozno staci len preinstalovat, ale ci prave v ňom nebol virus). Ale este raz vdaka, lebo sa to zmenilo k ...
- 26 Zář 2010 20:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
ok teraz mi vypisalo toto. Cize uz je to OK?
ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 21:05:57.2.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1354 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
Command switches used :: c:\documents ...
ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 21:05:57.2.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1354 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
Command switches used :: c:\documents ...
- 26 Zář 2010 14:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
Takze toto mi vypisalo>
ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 15:19:49.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1350 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
AV: avast! antivirus 4.8.1368 [VPS 100926-0] *On-access ...
ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 15:19:49.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1350 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
AV: avast! antivirus 4.8.1368 [VPS 100926-0] *On-access ...
- 26 Zář 2010 10:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
Ale teraz som si spomenul na povolenia od symatecu ked mi chce nieco odoslat udaje na internet. Bude to robyt aj Avast?Lebo by som bol nerad keby mi kazdu chvilu nieco odoslalo na net a ja o tom neviem. A CCleaner to neodstrani dokladne?
Antispyware je aj Avast a Northon (tie mam tiez vypnut)?
A ...
Antispyware je aj Avast a Northon (tie mam tiez vypnut)?
A ...
- 25 Zář 2010 12:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
Uz procesor neroby problemy ale stale mi pri zapnuti pc Avast nahlasi malware> WIN/system32/drivers/qqifxh.sys
Malware name> Win32:Rootkit-gen [Rtk] co to je??
A co sa tyka mojho povodneho problemu, tak ked som stiahol update tak sa procesor uz znormalizoval, je pri necinnosti
2-12% a pri praci s ...
Malware name> Win32:Rootkit-gen [Rtk] co to je??
A co sa tyka mojho povodneho problemu, tak ked som stiahol update tak sa procesor uz znormalizoval, je pri necinnosti
2-12% a pri praci s ...
- 24 Zář 2010 18:45
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1069
Re: procesor na 100 (kontrola logu)
OK, v najhorsom pripade skusim aj to ale ja mam northon od kedy som kupil notebook (3roky) a avast mam uz asi 2 roky a toto mi este nerobylo.Iba ked som nainstaloval avast tak ano, pretoze sa mi aktualizovali obidve virusove databazy ale ked som na northon odinstaloval aktualizovanie tak uz to ...
Přispějete na provoz fóra?