Nalezeno 17 výsledků hledání

od J0ZO
30 Bře 2015 21:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

No uz to vyzera byt ok, takmer vobec nehuci a procesor uz je pri nule. Diky moc kamo.
BTW ten MBAM nebude mat problemy s ESETom? Mal by som ho uz vymazat?
od J0ZO
30 Bře 2015 20:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

no takze ten MBAM mi teraz dookola hlasi malware, konkretne pise:
Trojan.Agent.Gen
C:\Users\Jozo\AppData\roaming\nssm.exe

a po preskenovani mi naslo nejakych 6 virusov (zatial som nevykonal ziadnu akciu)
Tu je log:
Malwarebytes Anti-Malware
http://www.malwarebytes.org

Datum skenování: 30. 3. 2015 ...
od J0ZO
30 Bře 2015 19:04
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

Prave ze nic v podstate, v poslednej dobe na nom robim vacsinou veci do skoly alebo pozeram filmy/serialy, +obcas hram dotu2/starcraft2, myslel som akurat na speedfan (ten som ale instaloval uz par mesiacov dozadu, a toto trva nejake 2tyzdne), na ktorom som iba pozeral teploty a uz som ho aj ...
od J0ZO
30 Bře 2015 17:13
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

Ide to sice o nieco rychlejsie ale stale sa mi zapina chladenie GPU a huci aj ked nic zvlastne nerobim (procesor skace od 10 do 20 percent a notebook bol pritom cisteny par mesiacov dozadu). Moze toto sposobovat nejaky software?
od J0ZO
29 Bře 2015 23:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

Takze ked som to v hijackthis zaskrtol a dal FixChecked tak mi najprv vyhodlo nejaky error (som ho zoscreenoval len pred restartom som ho zabudol ulozit :/ ) ale ked som to dal znovu tak uz to zrejme slo. Potom som Zapol ten OTM, dal cleanup a restartoval. //BTW ten OTM mi potom zmizol z plochy, to ...
od J0ZO
29 Bře 2015 20:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Jozo at 2015-03-29 21:31:01
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (72% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 21:31:05 ...
od J0ZO
29 Bře 2015 19:04
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Jozo at 2015-03-29 20:03:05
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 69 GB (10%) free of 696 GB
Total RAM: 6092 MB (70% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:03:07 ...
od J0ZO
29 Bře 2015 17:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Re: Spomaleny notebook

# AdwCleaner v4.113 - Logfile created 29/03/2015 at 17:56:34
# Updated 22/03/2015 by Xplode
# Database : 2015-03-28.1 [Server]
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Username : Jozo - JOZO-HP
# Running from : C:\Users\Jozo\Desktop\adwcleaner_4.113.exe
# Option : Cleaning ...
od J0ZO
29 Bře 2015 15:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomaleny notebook
Odpovědi: 17
Zobrazení: 1550

Spomaleny notebook

Dobry den,
mam problem s notebookom, uz par tyzdnov mi dost huci (pusti sa chladenie ako pri zapnutej externej grafike) aj ked nic nerobim/ som iba na internete. Je to trochu divne, kedze externu grafiku mam nastavenu iba na niekolko konkretnych aplikacii (hier), a inak ma ist INTELacka, pri ktorej ...
od J0ZO
27 Zář 2010 13:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

JJ, procesor ide este trochu lepsie, a uz mi avast nic nehlasi, aj internet ťaha rychlejsie, takze Ďakujem.
Ale teraz mi nechce spustat daemon tools. Neiete preco? Mi to asi vymazalo alebo co. (mozno staci len preinstalovat, ale ci prave v ňom nebol virus). Ale este raz vdaka, lebo sa to zmenilo k ...
od J0ZO
26 Zář 2010 20:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

ok teraz mi vypisalo toto. Cize uz je to OK?


ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 21:05:57.2.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1354 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
Command switches used :: c:\documents ...
od J0ZO
26 Zář 2010 14:38
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

Takze toto mi vypisalo>


ComboFix 10-09-25.07 - jozko . 09. 2010 15:19:49.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.421.1033.18.2039.1350 [GMT 2:00]
Running from: c:\documents and settings\jozko\Desktop\ComboFix.exe
AV: avast! antivirus 4.8.1368 [VPS 100926-0] *On-access ...
od J0ZO
26 Zář 2010 10:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

Ale teraz som si spomenul na povolenia od symatecu ked mi chce nieco odoslat udaje na internet. Bude to robyt aj Avast?Lebo by som bol nerad keby mi kazdu chvilu nieco odoslalo na net a ja o tom neviem. A CCleaner to neodstrani dokladne?

Antispyware je aj Avast a Northon (tie mam tiez vypnut)?
A ...
od J0ZO
25 Zář 2010 12:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

Uz procesor neroby problemy ale stale mi pri zapnuti pc Avast nahlasi malware> WIN/system32/drivers/qqifxh.sys
Malware name> Win32:Rootkit-gen [Rtk] co to je??
A co sa tyka mojho povodneho problemu, tak ked som stiahol update tak sa procesor uz znormalizoval, je pri necinnosti
2-12% a pri praci s ...
od J0ZO
24 Zář 2010 18:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: procesor na 100 (kontrola logu)
Odpovědi: 15
Zobrazení: 1069

Re: procesor na 100 (kontrola logu)

OK, v najhorsom pripade skusim aj to ale ja mam northon od kedy som kupil notebook (3roky) a avast mam uz asi 2 roky a toto mi este nerobylo.Iba ked som nainstaloval avast tak ano, pretoze sa mi aktualizovali obidve virusove databazy ale ked som na northon odinstaloval aktualizovanie tak uz to ...