Nalezeno 25 výsledků hledání

od pajikus
22 Zář 2010 11:18
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

zapomel jsem poslat rsit

Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by pajik at 2010-09-22 12:03:57
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 66 GB (89%) free of 74 GB
Total RAM: 1023 MB (59% free)

Logfile of Trend Micro ...
od pajikus
22 Zář 2010 10:40
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

chova se v poho,nedela nic,co nema....... :lol:

Malwarebytes' Anti-Malware 1.46
www.malwarebytes.org

Verze databáze: 4669

Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

22.9.2010 11:35:04
mbam-log-2010-09-22 (11-35-04).txt

Typ skenu: Úplný sken (C:\|D:\|)
Skenované objekty ...
od pajikus
22 Zář 2010 09:35
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

nic takoveho jsem neinstaloval.....

All processes killed
========== OTL ==========
No active process named explorer.exe was found!
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Zástupce - Norton Commander.pif:SummaryInformation deleted successfully.
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Vypinac ...
od pajikus
22 Zář 2010 08:05
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

OTL logfile created on: 22.9.2010 8:58:34 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.14.1 Folder = D:\Stažené
Windows XP Professional Edition Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language: CSY ...
od pajikus
21 Zář 2010 17:31
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

vite co?Ja sem na vozejku,tak jsem dost odolny........
tak jestli muzu.................

ComboFix 10-09-17.04 - pajik 21.09.2010 13:30:24.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.664 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe ...
od pajikus
21 Zář 2010 16:05
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

No ono se to castecne zjednodusilo,padnul comp.
Nastesti mam arconis,tak jsem to z nej obnovil.
Jinymi slovy,znovu na zacatku.
Jestli jsem vas neodradil,posluu report z combofixu.
kdyztak stejne dekuji
od pajikus
21 Zář 2010 10:49
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

to mam spis z lenosti,kazdej program nabidne instalaci do c?/program files,tak jen prepicu na d: :P

ten win logon nevim,na plose je.
nejde to jeste nejak?
nebo to mam spusit znova?
diky
od pajikus
21 Zář 2010 09:41
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

tu je,jen druhy scan to nenabidlo
GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-09-21 10:34:56
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\pajik\LOCALS~1\Temp\uxtdapod.sys


---- Kernel code sections - GMER 1.0.15 ----

init C:\WINDOWS\system32\drivers\ALCXSENS ...
od pajikus
20 Zář 2010 17:58
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

ComboFix 10-09-17.04 - pajik 20.09.2010 18:08:40.4.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.596 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: d:\stažené\cfscript.txt
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On ...
od pajikus
20 Zář 2010 12:49
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

SystemLook 04.09.10 by jpshortstuff
Log created at 13:47 on 20/09/2010 by pajik
Administrator - Elevation successful

========== filefind ==========

Searching for "winlogon.exe"
C:\WINDOWS\ERDNT\cache\winlogon.exe --a---- 507904 bytes [09:44 16/09/2010] [03:22 14/04/2008 ...
od pajikus
20 Zář 2010 10:52
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

Ja myslel,ze sem vyrizenej..No to sem taky :P

AhnLab-V3 2010.09.15.00 2010.09.14 -
AntiVir 8.2.4.52 2010.09.14 -
Antiy-AVL 2.0.3.7 2010.09.14 -
Authentium 5.2.0.5 2010.09.14 -
Avast 4.8.1351.0 2010.09.14 -
Avast5 5.0.594.0 2010.09.14 -
AVG 9.0.0.851 2010.09.14 -
BitDefender 7.2 2010.09.14 ...
od pajikus
20 Zář 2010 07:38
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

Nemam,tak zaplAT panbuh.
Dekuji mc za vas cas
od pajikus
19 Zář 2010 10:49
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

tuje combo,diky

ComboFix 10-09-17.04 - pajik 19.09.2010 11:33:41.3.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.601 [GMT 2:00]
Spuštěný z: d:\paja\soubory komplet\ComboFix.exe
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On-access scanning enabled* (Updated) {E5E70D32-0101 ...
od pajikus
18 Zář 2010 09:31
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Odpovědi: 26
Zobrazení: 3295

Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.

Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by pajik at 2010-09-18 10:14:52
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 43 GB (58%) free of 74 GB
Total RAM: 1023 MB (47% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
od pajikus
17 Zář 2010 09:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Dobry den,mohl bych poprosit jeste pocitac kluka? Dekuji moc
Odpovědi: 3
Zobrazení: 522

Re: Dobry den,mohl bych poprosit jeste pocitac kluka? Dekuji

diky moc,aspon neco.
Prosim,nainstaloval jsem podle vasi rady kerio,ale ten mi ted blokuje sit,co mam po baraku.resil jsem to vypnutim firevallu,ale je to nepohodlne a nekoretni reseni.Potreboval bych povolit pristup k jedne ip adrese.uz jsem to povolil dvakrat,no asi blbe.... :evil: