zapomel jsem poslat rsit
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by pajik at 2010-09-22 12:03:57
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 66 GB (89%) free of 74 GB
Total RAM: 1023 MB (59% free)
Logfile of Trend Micro ...
Nalezeno 25 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Zář 2010 11:18
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
- 22 Zář 2010 10:40
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
chova se v poho,nedela nic,co nema....... :lol:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.46
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 4669
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
22.9.2010 11:35:04
mbam-log-2010-09-22 (11-35-04).txt
Typ skenu: Úplný sken (C:\|D:\|)
Skenované objekty ...
Malwarebytes' Anti-Malware 1.46
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 4669
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
22.9.2010 11:35:04
mbam-log-2010-09-22 (11-35-04).txt
Typ skenu: Úplný sken (C:\|D:\|)
Skenované objekty ...
- 22 Zář 2010 09:35
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
nic takoveho jsem neinstaloval.....
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named explorer.exe was found!
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Zástupce - Norton Commander.pif:SummaryInformation deleted successfully.
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Vypinac ...
All processes killed
========== OTL ==========
No active process named explorer.exe was found!
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Zástupce - Norton Commander.pif:SummaryInformation deleted successfully.
ADS C:\Documents and Settings\pajik\Plocha\Vypinac ...
- 22 Zář 2010 08:05
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
OTL logfile created on: 22.9.2010 8:58:34 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.14.1 Folder = D:\Stažené
Windows XP Professional Edition Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language: CSY ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.14.1 Folder = D:\Stažené
Windows XP Professional Edition Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language: CSY ...
- 21 Zář 2010 17:31
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
vite co?Ja sem na vozejku,tak jsem dost odolny........
tak jestli muzu.................
ComboFix 10-09-17.04 - pajik 21.09.2010 13:30:24.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.664 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe ...
tak jestli muzu.................
ComboFix 10-09-17.04 - pajik 21.09.2010 13:30:24.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.664 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe ...
- 21 Zář 2010 16:05
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
No ono se to castecne zjednodusilo,padnul comp.
Nastesti mam arconis,tak jsem to z nej obnovil.
Jinymi slovy,znovu na zacatku.
Jestli jsem vas neodradil,posluu report z combofixu.
kdyztak stejne dekuji
Nastesti mam arconis,tak jsem to z nej obnovil.
Jinymi slovy,znovu na zacatku.
Jestli jsem vas neodradil,posluu report z combofixu.
kdyztak stejne dekuji
- 21 Zář 2010 10:49
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
to mam spis z lenosti,kazdej program nabidne instalaci do c?/program files,tak jen prepicu na d:
ten win logon nevim,na plose je.
nejde to jeste nejak?
nebo to mam spusit znova?
diky
ten win logon nevim,na plose je.
nejde to jeste nejak?
nebo to mam spusit znova?
diky
- 21 Zář 2010 09:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
tu je,jen druhy scan to nenabidlo
GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-09-21 10:34:56
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\pajik\LOCALS~1\Temp\uxtdapod.sys
---- Kernel code sections - GMER 1.0.15 ----
init C:\WINDOWS\system32\drivers\ALCXSENS ...
GMER 1.0.15.15281 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2010-09-21 10:34:56
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\pajik\LOCALS~1\Temp\uxtdapod.sys
---- Kernel code sections - GMER 1.0.15 ----
init C:\WINDOWS\system32\drivers\ALCXSENS ...
- 20 Zář 2010 17:58
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
ComboFix 10-09-17.04 - pajik 20.09.2010 18:08:40.4.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.596 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: d:\stažené\cfscript.txt
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On ...
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.596 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\pajik\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: d:\stažené\cfscript.txt
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On ...
- 20 Zář 2010 12:49
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
SystemLook 04.09.10 by jpshortstuff
Log created at 13:47 on 20/09/2010 by pajik
Administrator - Elevation successful
========== filefind ==========
Searching for "winlogon.exe"
C:\WINDOWS\ERDNT\cache\winlogon.exe --a---- 507904 bytes [09:44 16/09/2010] [03:22 14/04/2008 ...
Log created at 13:47 on 20/09/2010 by pajik
Administrator - Elevation successful
========== filefind ==========
Searching for "winlogon.exe"
C:\WINDOWS\ERDNT\cache\winlogon.exe --a---- 507904 bytes [09:44 16/09/2010] [03:22 14/04/2008 ...
- 20 Zář 2010 10:52
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Ja myslel,ze sem vyrizenej..No to sem taky :P
AhnLab-V3 2010.09.15.00 2010.09.14 -
AntiVir 8.2.4.52 2010.09.14 -
Antiy-AVL 2.0.3.7 2010.09.14 -
Authentium 5.2.0.5 2010.09.14 -
Avast 4.8.1351.0 2010.09.14 -
Avast5 5.0.594.0 2010.09.14 -
AVG 9.0.0.851 2010.09.14 -
BitDefender 7.2 2010.09.14 ...
AhnLab-V3 2010.09.15.00 2010.09.14 -
AntiVir 8.2.4.52 2010.09.14 -
Antiy-AVL 2.0.3.7 2010.09.14 -
Authentium 5.2.0.5 2010.09.14 -
Avast 4.8.1351.0 2010.09.14 -
Avast5 5.0.594.0 2010.09.14 -
AVG 9.0.0.851 2010.09.14 -
BitDefender 7.2 2010.09.14 ...
- 20 Zář 2010 07:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Nemam,tak zaplAT panbuh.
Dekuji mc za vas cas
Dekuji mc za vas cas
- 19 Zář 2010 10:49
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Re: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
tuje combo,diky
ComboFix 10-09-17.04 - pajik 19.09.2010 11:33:41.3.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.601 [GMT 2:00]
Spuštěný z: d:\paja\soubory komplet\ComboFix.exe
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On-access scanning enabled* (Updated) {E5E70D32-0101 ...
ComboFix 10-09-17.04 - pajik 19.09.2010 11:33:41.3.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.601 [GMT 2:00]
Spuštěný z: d:\paja\soubory komplet\ComboFix.exe
AV: Eset NOD32 Antivirus 2.50 *On-access scanning enabled* (Updated) {E5E70D32-0101 ...
- 18 Zář 2010 09:31
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 3295
Prosim o prohlidnuti.Dekuji moc.
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by pajik at 2010-09-18 10:14:52
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 43 GB (58%) free of 74 GB
Total RAM: 1023 MB (47% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
Run by pajik at 2010-09-18 10:14:52
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 43 GB (58%) free of 74 GB
Total RAM: 1023 MB (47% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
- 17 Zář 2010 09:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dobry den,mohl bych poprosit jeste pocitac kluka? Dekuji moc
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 522
Re: Dobry den,mohl bych poprosit jeste pocitac kluka? Dekuji
diky moc,aspon neco.
Prosim,nainstaloval jsem podle vasi rady kerio,ale ten mi ted blokuje sit,co mam po baraku.resil jsem to vypnutim firevallu,ale je to nepohodlne a nekoretni reseni.Potreboval bych povolit pristup k jedne ip adrese.uz jsem to povolil dvakrat,no asi blbe....
Prosim,nainstaloval jsem podle vasi rady kerio,ale ten mi ted blokuje sit,co mam po baraku.resil jsem to vypnutim firevallu,ale je to nepohodlne a nekoretni reseni.Potreboval bych povolit pristup k jedne ip adrese.uz jsem to povolil dvakrat,no asi blbe....
Přispějete na provoz fóra?