Nalezeny 4 výsledky hledání

od vosik199
11 Zář 2010 15:42
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s plochou
Odpovědi: 36
Zobrazení: 20776

Re: Problém s plochou

MAm XP
od vosik199
05 Zář 2010 14:40
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s plochou
Odpovědi: 36
Zobrazení: 20776

Re: Problém s plochou

pořad nic :?: :?: :?: :?: :?: :?: :( :( :( :( :(
od vosik199
05 Zář 2010 08:59
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s plochou
Odpovědi: 36
Zobrazení: 20776

Re: Problém s plochou

nic pořad stejne neviš co bych s tim mohl mit? :?: :?: :?:
od vosik199
04 Zář 2010 18:27
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s plochou
Odpovědi: 36
Zobrazení: 20776

Re: Problém s plochou

Help mi nic nepomaha nevite co s tim mužu mit ja mam pod těmi ikonami na ploše text a on je v modrem rámečku a nic mi nepomaha co s tim mužu mit? :???: :???: :???: