Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11 Zář 2010 15:42
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s plochou
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 20797
Re: Problém s plochou
MAm XP
- 05 Zář 2010 14:40
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s plochou
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 20797
Re: Problém s plochou
pořad nic

- 05 Zář 2010 08:59
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s plochou
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 20797
Re: Problém s plochou
nic pořad stejne neviš co bych s tim mohl mit?

- 04 Zář 2010 18:27
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s plochou
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 20797
Re: Problém s plochou
Help mi nic nepomaha nevite co s tim mužu mit ja mam pod těmi ikonami na ploše text a on je v modrem rámečku a nic mi nepomaha co s tim mužu mit?

Přispějete na provoz fóra?