Zdravim vsetkych PC maniakov.
Vyskytol sa na mojej masinke problem s prehravanim filmov formatu divix alebo avi a podobnych.Ked spustim film vo windows media player alebo klm plyer tak mi ukazuje v lavom hornom rohu cez pol monitoru audio info. To znamena: Audio track, inpot, output, number of ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 Zář 2010 19:35
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problem s prehravanim videa
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1299
Přispějete na provoz fóra?