Ahoj, mám velký problem.
Koupil jsem si micro sd 16GB do mého samsungu monte. Pro ověření kapacity na sd naházel několik filmu. Tehdy jsme ještě mobil neměl, tak jsem to udělal přes foťák.
Když jsem si koupil mobil, dal jsem sd do mobilu. Byli tam pořád ty filmy Tak jsem je chtěl smazat přes mobil ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19 Srp 2010 03:16
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problemy s Micro SD
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1379
Přispějete na provoz fóra?