Nalezeno 26 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Ún 2015 12:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 890
Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook
Vypadá to mnohem líp, nabíhání by mohlo bejt o něco rychlejší, ale pak už to vypadá ok, takže si myslim, že je hotovo. Moc moc díky za pomoc 
- 21 Ún 2015 20:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 890
Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook
tak se to san povedlo, při vytváření logu mi to vyhodilo nějaký chyby, tak to snad bude celý, kdyžtak to zkusi znova, díky
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 18-02-2015 01
Ran by netb (administrator) on NETB-VAIO on 21-02-2015 20:27:56
Running from C:\Users\netb\Desktop ...
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 18-02-2015 01
Ran by netb (administrator) on NETB-VAIO on 21-02-2015 20:27:56
Running from C:\Users\netb\Desktop ...
- 21 Ún 2015 17:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 890
Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook
tady to je, díky :
# AdwCleaner v4.111 - Logfile created 21/02/2015 at 17:14:31
# Updated 18/02/2015 by Xplode
# Database : 2015-02-18.3 [Local]
# Operating system : Windows 7 Starter Service Pack 1 (x86)
# Username : netb - NETB-VAIO
# Running from : C:\Users\netb\Desktop\adwcleaner_4.111.exe ...
# AdwCleaner v4.111 - Logfile created 21/02/2015 at 17:14:31
# Updated 18/02/2015 by Xplode
# Database : 2015-02-18.3 [Local]
# Operating system : Windows 7 Starter Service Pack 1 (x86)
# Username : netb - NETB-VAIO
# Running from : C:\Users\netb\Desktop\adwcleaner_4.111.exe ...
- 21 Ún 2015 15:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 890
velmi pomalý a občas se resetující netbook
Dobrý den všem,
mám tady netbook, který nabíhá velice dlouho, občas se restartovává a navíc např když spustím chrome, tak mi vytěžuje na 100 procent procesor. Netbook jsem proskenoval testem po restartu avastem a ten našel asi 4 viry, pak jsem ho promazal ccleanerem, trochu to pomohlo, ale ideální ...
mám tady netbook, který nabíhá velice dlouho, občas se restartovává a navíc např když spustím chrome, tak mi vytěžuje na 100 procent procesor. Netbook jsem proskenoval testem po restartu avastem a ten našel asi 4 viry, pak jsem ho promazal ccleanerem, trochu to pomohlo, ale ideální ...
- 19 Črc 2011 08:44
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: pc se seká
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 389
Re: pc se seká
Nenazýval bych to tak. Spíš to jsou kamarádksé služby pro známé
- 19 Črc 2011 08:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Ukrutně pomalý notebook
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 433
Re: Ukrutně pomalý notebook
dobře,spíš asi přeinstaluju kompletně win. Díky za kontrolu
- 18 Črc 2011 10:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: pc se seká
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 389
pc se seká
Zdravím všechny,
mám tady zase jedno pc ,který se občas zasekne a nereaguje vůbec na nic,pak se zase po cca 10-ti sekundách rozeběhne a vše funguje jak má,takto se to opakuje tak 4 krát do hodiny. Prosím o kontrolu logu, předem moc děkuji :))
Logfile of random's system information tool 1.09 ...
mám tady zase jedno pc ,který se občas zasekne a nereaguje vůbec na nic,pak se zase po cca 10-ti sekundách rozeběhne a vše funguje jak má,takto se to opakuje tak 4 krát do hodiny. Prosím o kontrolu logu, předem moc děkuji :))
Logfile of random's system information tool 1.09 ...
- 18 Črc 2011 08:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Ukrutně pomalý notebook
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 433
Re: Ukrutně pomalý notebook
Tak jsem ho konečně z toho notase dostal,takže
ComboFix 11-07-17.03 - lukas 18.07.2011 8:57.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1012.714 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\lukas\Plocha\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
ComboFix 11-07-17.03 - lukas 18.07.2011 8:57.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1012.714 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\lukas\Plocha\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
- 17 Črc 2011 17:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Ukrutně pomalý notebook
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 433
Ukrutně pomalý notebook
Zdravím,
dostal se mi do ruky notebook,který pracuje tak,že ve windovs na něco kliknu a pc zareaguje po 5-ti minutách,
takhle je to úplně u všeho,prostě pc nic nedělá a pak najednou po 5-ti minutách mi otevře co chci.
Přikládám log z rsit.
Předem všem děkuji za rady a tipy :)
Logfile of random ...
dostal se mi do ruky notebook,který pracuje tak,že ve windovs na něco kliknu a pc zareaguje po 5-ti minutách,
takhle je to úplně u všeho,prostě pc nic nedělá a pak najednou po 5-ti minutách mi otevře co chci.
Přikládám log z rsit.
Předem všem děkuji za rady a tipy :)
Logfile of random ...
- 12 Črc 2011 09:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Seká se pc
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 340
Re: Seká se pc
tak jsem snad vše proved podle popisu .Zde přidávám log :
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 7083
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
12.7.2011 10:54:44
mbam-log-2011-07-12 (10-54-40).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty ...
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 7083
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
12.7.2011 10:54:44
mbam-log-2011-07-12 (10-54-40).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty ...
- 12 Črc 2011 09:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Seká se pc
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 340
Seká se pc
Zdravím,
mám tady jeden pc,který se nepravidelně seká,pc najednou nereaguje ani na pohyby myši a na nic,takhle to trvá třeba 20 sekund a pak zase normálně funguje. Po cca hodině se na pc už nedá pracovat,protože se to takto pořád opakuje a musím pc resetovat,pak je to o něco lepší a tahkle to jde ...
mám tady jeden pc,který se nepravidelně seká,pc najednou nereaguje ani na pohyby myši a na nic,takhle to trvá třeba 20 sekund a pak zase normálně funguje. Po cca hodině se na pc už nedá pracovat,protože se to takto pořád opakuje a musím pc resetovat,pak je to o něco lepší a tahkle to jde ...
- 13 Kvě 2011 07:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: pomalý pc win7
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 261
pomalý pc win7
Zdravím všechny,
dostal se mi do ruky pc,který je velmi pomalý,pomocí avastu + super anti spyeare jsem toho dost promazal,ale určitě tady ještě něco zůstalo,proto prosím o kontrolu logu.
Předem všem moc děkuji
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by ...
dostal se mi do ruky pc,který je velmi pomalý,pomocí avastu + super anti spyeare jsem toho dost promazal,ale určitě tady ještě něco zůstalo,proto prosím o kontrolu logu.
Předem všem moc děkuji
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by ...
- 07 Bře 2011 13:31
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zpomalující se připojení
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 411
Zpomalující se připojení
Zdravím,
mám tady problém na jednom pc. Cca po 30 minutách používání se strašně zpomalí připojení k internetu,načítá mi to třeba 10 min google,pc mi nechce načítat mail a nic. Po restartu pc zase funguje,ale po cca 30 minutách se situace opakuje. Prosím o kontrolu logu,jestli se tady nechovává havěť ...
mám tady problém na jednom pc. Cca po 30 minutách používání se strašně zpomalí připojení k internetu,načítá mi to třeba 10 min google,pc mi nechce načítat mail a nic. Po restartu pc zase funguje,ale po cca 30 minutách se situace opakuje. Prosím o kontrolu logu,jestli se tady nechovává havěť ...
- 10 Ún 2011 11:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Velmi pomalý počítač
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 479
Re: Velmi pomalý počítač
Což o to,log z rsit bych sem vložil velmi rád,ale to bych nejdříve musel vyřešit to,proč mi to nejde viz můj text nahoře....
Log z toho druhého programu sem vložím zítra dopoledne,potřebuji na pc vyměnit zdroj,tak až budu mít zítra nový,tak
ho sem hned vložím...
Log z toho druhého programu sem vložím zítra dopoledne,potřebuji na pc vyměnit zdroj,tak až budu mít zítra nový,tak
ho sem hned vložím...
- 10 Ún 2011 10:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Velmi pomalý počítač
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 479
Velmi pomalý počítač
Zdravím,
mám tady jeden počítač známé a pc je velmi pomalé. Nabíhá cca 15 minut a i potom pc pořád jakoby pracuje a vše se pouští strašně dlouho.
Chtěl jsem sem dát log z RSIT,ale při generování logu mě to vyhodilo hlášku : Autolt Error - Line 3601 Error :Subscript used with non-Array variable ...
mám tady jeden počítač známé a pc je velmi pomalé. Nabíhá cca 15 minut a i potom pc pořád jakoby pracuje a vše se pouští strašně dlouho.
Chtěl jsem sem dát log z RSIT,ale při generování logu mě to vyhodilo hlášku : Autolt Error - Line 3601 Error :Subscript used with non-Array variable ...
Přispějete na provoz fóra?