Nalezeno 26 výsledků hledání

od colmic11
22 Ún 2015 12:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
Odpovědi: 7
Zobrazení: 890

Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook

Vypadá to mnohem líp, nabíhání by mohlo bejt o něco rychlejší, ale pak už to vypadá ok, takže si myslim, že je hotovo. Moc moc díky za pomoc :)
od colmic11
21 Ún 2015 20:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
Odpovědi: 7
Zobrazení: 890

Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook

tak se to san povedlo, při vytváření logu mi to vyhodilo nějaký chyby, tak to snad bude celý, kdyžtak to zkusi znova, díky

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 18-02-2015 01
Ran by netb (administrator) on NETB-VAIO on 21-02-2015 20:27:56
Running from C:\Users\netb\Desktop ...
od colmic11
21 Ún 2015 17:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
Odpovědi: 7
Zobrazení: 890

Re: velmi pomalý a občas se resetující netbook

tady to je, díky :

# AdwCleaner v4.111 - Logfile created 21/02/2015 at 17:14:31
# Updated 18/02/2015 by Xplode
# Database : 2015-02-18.3 [Local]
# Operating system : Windows 7 Starter Service Pack 1 (x86)
# Username : netb - NETB-VAIO
# Running from : C:\Users\netb\Desktop\adwcleaner_4.111.exe ...
od colmic11
21 Ún 2015 15:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: velmi pomalý a občas se resetující netbook
Odpovědi: 7
Zobrazení: 890

velmi pomalý a občas se resetující netbook

Dobrý den všem,

mám tady netbook, který nabíhá velice dlouho, občas se restartovává a navíc např když spustím chrome, tak mi vytěžuje na 100 procent procesor. Netbook jsem proskenoval testem po restartu avastem a ten našel asi 4 viry, pak jsem ho promazal ccleanerem, trochu to pomohlo, ale ideální ...
od colmic11
19 Črc 2011 08:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pc se seká
Odpovědi: 3
Zobrazení: 389

Re: pc se seká

Nenazýval bych to tak. Spíš to jsou kamarádksé služby pro známé
od colmic11
19 Črc 2011 08:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Ukrutně pomalý notebook
Odpovědi: 5
Zobrazení: 433

Re: Ukrutně pomalý notebook

dobře,spíš asi přeinstaluju kompletně win. Díky za kontrolu
od colmic11
18 Črc 2011 10:15
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pc se seká
Odpovědi: 3
Zobrazení: 389

pc se seká

Zdravím všechny,
mám tady zase jedno pc ,který se občas zasekne a nereaguje vůbec na nic,pak se zase po cca 10-ti sekundách rozeběhne a vše funguje jak má,takto se to opakuje tak 4 krát do hodiny. Prosím o kontrolu logu, předem moc děkuji :))

Logfile of random's system information tool 1.09 ...
od colmic11
18 Črc 2011 08:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Ukrutně pomalý notebook
Odpovědi: 5
Zobrazení: 433

Re: Ukrutně pomalý notebook

Tak jsem ho konečně z toho notase dostal,takže


ComboFix 11-07-17.03 - lukas 18.07.2011 8:57.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1012.714 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\lukas\Plocha\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
od colmic11
17 Črc 2011 17:15
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Ukrutně pomalý notebook
Odpovědi: 5
Zobrazení: 433

Ukrutně pomalý notebook

Zdravím,
dostal se mi do ruky notebook,který pracuje tak,že ve windovs na něco kliknu a pc zareaguje po 5-ti minutách,
takhle je to úplně u všeho,prostě pc nic nedělá a pak najednou po 5-ti minutách mi otevře co chci.
Přikládám log z rsit.

Předem všem děkuji za rady a tipy :)

Logfile of random ...
od colmic11
12 Črc 2011 09:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Seká se pc
Odpovědi: 3
Zobrazení: 340

Re: Seká se pc

tak jsem snad vše proved podle popisu .Zde přidávám log :

Malwarebytes' Anti-Malware 1.50
www.malwarebytes.org

Verze databáze: 7083

Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

12.7.2011 10:54:44
mbam-log-2011-07-12 (10-54-40).txt

Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty ...
od colmic11
12 Črc 2011 09:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Seká se pc
Odpovědi: 3
Zobrazení: 340

Seká se pc

Zdravím,
mám tady jeden pc,který se nepravidelně seká,pc najednou nereaguje ani na pohyby myši a na nic,takhle to trvá třeba 20 sekund a pak zase normálně funguje. Po cca hodině se na pc už nedá pracovat,protože se to takto pořád opakuje a musím pc resetovat,pak je to o něco lepší a tahkle to jde ...
od colmic11
13 Kvě 2011 07:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pomalý pc win7
Odpovědi: 1
Zobrazení: 261

pomalý pc win7

Zdravím všechny,
dostal se mi do ruky pc,který je velmi pomalý,pomocí avastu + super anti spyeare jsem toho dost promazal,ale určitě tady ještě něco zůstalo,proto prosím o kontrolu logu.

Předem všem moc děkuji



Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by ...
od colmic11
07 Bře 2011 13:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zpomalující se připojení
Odpovědi: 1
Zobrazení: 411

Zpomalující se připojení

Zdravím,
mám tady problém na jednom pc. Cca po 30 minutách používání se strašně zpomalí připojení k internetu,načítá mi to třeba 10 min google,pc mi nechce načítat mail a nic. Po restartu pc zase funguje,ale po cca 30 minutách se situace opakuje. Prosím o kontrolu logu,jestli se tady nechovává havěť ...
od colmic11
10 Ún 2011 11:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Velmi pomalý počítač
Odpovědi: 3
Zobrazení: 479

Re: Velmi pomalý počítač

Což o to,log z rsit bych sem vložil velmi rád,ale to bych nejdříve musel vyřešit to,proč mi to nejde viz můj text nahoře....

Log z toho druhého programu sem vložím zítra dopoledne,potřebuji na pc vyměnit zdroj,tak až budu mít zítra nový,tak
ho sem hned vložím...
od colmic11
10 Ún 2011 10:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Velmi pomalý počítač
Odpovědi: 3
Zobrazení: 479

Velmi pomalý počítač

Zdravím,
mám tady jeden počítač známé a pc je velmi pomalé. Nabíhá cca 15 minut a i potom pc pořád jakoby pracuje a vše se pouští strašně dlouho.
Chtěl jsem sem dát log z RSIT,ale při generování logu mě to vyhodilo hlášku : Autolt Error - Line 3601 Error :Subscript used with non-Array variable ...