Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14 Srp 2010 09:29
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s motivy, spořiči
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 866
Problém s motivy, spořiči
nemůžu měnit motivy ani spořiče, při pokusu o změnu mi vyskočí chyba, že chybí soubor dbgeng.dll prosím o radu, muj nynější motiv je windows 98 nic jiného mi nejde 
Přispějete na provoz fóra?