Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Saldovi at 2014-04-24 10:02:06
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 74 GB (64%) free of 116 GB
Total RAM: 3072 MB (68% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 10:02:15 ...
Nalezeno 79 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Dub 2014 09:14
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Zdravim,prosil bych preventivku.Diky
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 778
- 11 Črc 2013 17:47
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zlib1.dll
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 898
Re: zlib1.dll
Program nelze spusti,protože v počítači chybí zlib1.dll.Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu.
Nebude to nějakej vir?
Nebude to nějakej vir?
- 11 Črc 2013 17:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: zlib1.dll
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 898
zlib1.dll
Zdravim
Mám takovej problém,vyskakuje mi pořad okno z hláškou zlib1.dll.Dalo by se to nějak odstranit?
Diky za odpoved
Mám takovej problém,vyskakuje mi pořad okno z hláškou zlib1.dll.Dalo by se to nějak odstranit?
Diky za odpoved
- 15 Lis 2012 10:04
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Kontrola logu
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 373
Kontrola logu
Zdravim,chtěl bych prosim kontrolu logu.
Diky moc :worship:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Saldovi at 2012-11-15 10:02:14
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 63 GB (54%) free of 116 GB
Total RAM: 3072 MB (63% free ...
Diky moc :worship:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Saldovi at 2012-11-15 10:02:14
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 63 GB (54%) free of 116 GB
Total RAM: 3072 MB (63% free ...
- 01 Srp 2012 11:23
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: ActionScript
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1618
Re: ActionScript
Tak sem přinstaloval Flash Player a zatim to běži v pohodě
Dik za pomoc
Dik za pomoc
- 24 Črc 2012 16:50
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: ActionScript
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1618
Re: ActionScript
Objevuje se to jak kdy a jak kde,např na fb nebo na csfd,atd.
- 20 Črc 2012 09:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: ActionScript
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1618
ActionScript
Zdravim
Mám jeden problém.Když jsu na internetu,tak mi někdy vyjede hláška:Došlo k chybě skryptu:ActionScript.
Tak nevim vo co GO
Díky předem za radu
Mám jeden problém.Když jsu na internetu,tak mi někdy vyjede hláška:Došlo k chybě skryptu:ActionScript.
Tak nevim vo co GO
Díky předem za radu
- 09 Dub 2012 11:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém z plugin-container
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Re: Problém z plugin-container
Zatim,je to v pohodě,kdyby něco tak se ozvu.Diky za radu 
- 09 Dub 2012 10:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém z plugin-container
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
- 09 Dub 2012 07:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém z plugin-container
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Re: Problém z plugin-container
Mám no,ale dřiv jsem ho měl taky a nedělalo to.
- 08 Dub 2012 11:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém z plugin-container
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Problém z plugin-container
Zdravim.
Mám jeden problém a potřeboval bych pomoct.Když si pouštím nějaky video,tak mi vyskoči hláška,že je třeba zavřit plugin container.exe,nevím čím to muže byt
.Všechno mám aktualizovany na nejnovější verze.Díky za radu
Mám jeden problém a potřeboval bych pomoct.Když si pouštím nějaky video,tak mi vyskoči hláška,že je třeba zavřit plugin container.exe,nevím čím to muže byt
- 24 Led 2012 14:03
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Zdravim,chtěl bych poprosit o kontrolu logu.Diky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 15236
Re: Zdravim,chtěl bych poprosit o kontrolu logu.Diky
Ještě bych měl jeden dotaz.Sem tam my občas zamrzne myš,ale potom zas naskoči.Dival jsem se jestli neni nějak skřiplé kabel,nebo špatně zastrčené,ale vše bylo v pohodě,tak nevim.
- 24 Led 2012 13:58
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Zdravim,chtěl bych poprosit o kontrolu logu.Diky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 15236
- 24 Led 2012 13:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Zdravim,chtěl bych poprosit o kontrolu logu.Diky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 15236
Zdravim,chtěl bych poprosit o kontrolu logu.Diky
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Saldovi at 2012-01-24 13:39:58
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 76 GB (65%) free of 116 GB
Total RAM: 768 MB (11% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 13:40:09 ...
Run by Saldovi at 2012-01-24 13:39:58
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 76 GB (65%) free of 116 GB
Total RAM: 768 MB (11% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 13:40:09 ...
- 06 Črv 2011 12:01
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Zdravim,prosim o kontrola logu.Diky
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1063
Re: Zdravim,prosim o kontrola logu.Diky
Počitač se chová v pohodě.Mám v plánu přikoupit RAM.Diky za pomoc 
Přispějete na provoz fóra?