Ahoj,
včera jsem sedl k počítači a při najíždění do windowsu problikla modrá tabulka a reset..dal jsem to kamarádo at se na to mrkne a ten říkal, že disk je v pořádku, ale všechny data zmizly, že je absolutně čistý!!když si představím co všechno se mi zmyzlo, tak se mi chce....Mohl to být vir???měl ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23 Črc 2010 15:35
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Totální vymazání disku!
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1861
Přispějete na provoz fóra?