Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19 Črc 2010 17:14
- Fórum: Všehochuť
- Téma: problem s pc
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1201
problem s pc
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví kde může být chyba,vypadla nám elektrika a po znovu zapnutí,počítač nenaběhne jen se zapne cd-rom a dvd-rom mohu vysunout,zdroj,grafika,procesor funguje,ale nesvítí mi myš klávesnice a nejde monitor,podle mě je něco spáleného na základovce,každou ...
Přispějete na provoz fóra?