Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18 Kvě 2010 09:33
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problem s monitorem (DVI propojeni)
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3837
Re: Problem s monitorem (DVI propojeni)
ahoj mám asi docela velký problém s monitorem, na který už bohužel nemám záruku, tak hledám firmu která mi to opraví, nevíte něco prosím o téhle firmě která provádí servis monitorů? díky
Přispějete na provoz fóra?