Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23 Črc 2014 09:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vkládání reklam a otevírání nových oken
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 870
Re: Vkládání reklam a otevírání nových oken
Dobře, děkuji za odpověď
- 23 Črc 2014 07:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vkládání reklam a otevírání nových oken
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 870
Re: Vkládání reklam a otevírání nových oken
je to pracovní PC
- 23 Črc 2014 07:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Vkládání reklam a otevírání nových oken
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 870
Vkládání reklam a otevírání nových oken
Zdravím,
zřejmě jsem si nechtěne naisntalovat nějakého šedivce do PC, protožeš mi u všech prohlížečů vkládá reklamy tam, kde nemají být, otevírá sám nová okna a některá slova na stránkách podtrhuje a mění je v odkazy. Snažil jsem se něco najít pomocí antivirů a programů na detekci škodlivých ...
zřejmě jsem si nechtěne naisntalovat nějakého šedivce do PC, protožeš mi u všech prohlížečů vkládá reklamy tam, kde nemají být, otevírá sám nová okna a některá slova na stránkách podtrhuje a mění je v odkazy. Snažil jsem se něco najít pomocí antivirů a programů na detekci škodlivých ...
- 04 Lis 2011 20:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 928
Re: Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
i po vypnutí stále ukazuje využití procesoru na 100%
- 04 Lis 2011 19:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 928
Re: Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
Pokud mám vypnutý prohlížec, tak nejvíce zabíra soubor svchost.exe, cca 98 000 kB, po zapnuti prohlizece zabira nejvice prave bezici prohlizec
- 04 Lis 2011 19:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 928
Využití procesoru na 100% hned po zapnutí PC
Zdravím, když zapnu PC a spustím např. prohlížeč, hned mi vyskočí využití procesoru na 100% a počítač je velmi pomalý. Prosím o kontrolu logu, děkuji
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:17:51, on 4.11.2011
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v8.00 ...
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:17:51, on 4.11.2011
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v8.00 ...
- 08 Bře 2010 07:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 3284
Re: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Castagnier at 2010-03-08 07:52:10
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 113 GB (77%) free of 148 GB
Total RAM: 2046 MB (62% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan ...
Run by Castagnier at 2010-03-08 07:52:10
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 113 GB (77%) free of 148 GB
Total RAM: 2046 MB (62% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan ...
- 04 Bře 2010 07:50
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 3284
Re: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
Pokud zadám do prohlížeče google.com, tak se stránka nezobrazí (stejně tak jako gmail.com), pokud zadám google.cz, tak se zobrazí. Bohužel problém setrvává i pokud vypnu rezidentní ochranu spybota a ukončím microsoft essential...
edit: Ještě bych chtěl doplnit, že problém dělají i stránky, kde se ...
edit: Ještě bych chtěl doplnit, že problém dělají i stránky, kde se ...
- 03 Bře 2010 08:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 3284
Re: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
Mám jen firewall windows XP, pak ochranu v reálném čase Micrososft sec. essential a rezidenta od spybot
- 02 Bře 2010 09:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 3284
V prohlížeči nejde google.com ani gmail.com
Zdravím, mám takový problém, že se mi v žádném prohlížeči nechce načíst google.com, ani gmail.com, pokud zadam google.cz tak jede vse v poradku, ale u dvou vyse zminovanych pripadu mi to po urcitem case napise, ze vyprsel cas spojeni, nevite v cem by mohla byt chyba? Dekuju
Přispějete na provoz fóra?