Nalezeny 4 výsledky hledání

od Lermoj
20 Ún 2010 12:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1923

Re: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen

Děkuji,
nainstaloval jsem fw Comodo, zbytek proběhl dle Vašich doporučení.
od Lermoj
19 Ún 2010 20:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1923

Re: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen

Vše vypadá v pořádku, díky moc.
od Lermoj
19 Ún 2010 19:42
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1923

Re: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen

Všechny body dle Vašeho návodu provedeny.

Log z OTM:

All processes killed
========== FILES ==========
File move failed. C:\Documents and Settings\Míša\Nabídka Start\Programy\Po spuštění\netuza32.exe scheduled to be moved on reboot.
========== REGISTRY ==========
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE ...
od Lermoj
19 Ún 2010 14:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Avast nasel WIN32:Rootkit-gen
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1923

Avast nasel WIN32:Rootkit-gen

infikovany soubor C:\windows\system32\drivers\fvsrs.sys odstranen Avengerem, potom uz avast ani spybot nic nenasli.
Presto bych si dovolil pozadat o kontrolu logu:

Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Míša at 2010-02-19 14:14:32
Systém Microsoft Windows ...