Nalezeno 13 výsledků hledání

od Funn3r
09 Ún 2010 15:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

Díky za rady, a Váš strávený čas ... hezký den
od Funn3r
09 Ún 2010 15:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

OTL logfile created on: 9.2.2010 14:57:50 - Run 4
OTL by OldTimer - Version 3.1.28.0 Folder = C:\Users\Adam\Desktop\Nová složka (6)
64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language ...
od Funn3r
08 Ún 2010 21:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

Tady to je

//edited by riff
od Funn3r
08 Ún 2010 21:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

Máš to v zipu
od Funn3r
08 Ún 2010 21:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

OTL logfile created on: 8.2.2010 21:21:27 - Run 3
OTL by OldTimer - Version 3.1.28.0 Folder = C:\Users\Adam\Desktop\Nová složka (6)
64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language ...
od Funn3r
08 Ún 2010 21:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

Zase se to kouslo Checking manual scans ....
od Funn3r
08 Ún 2010 21:13
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

OTL logfile created on: 8.2.2010 21:08:06 - Run 2
OTL by OldTimer - Version 3.1.28.0 Folder = C:\Users\Adam\Desktop\Nová složka (6)
64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language ...
od Funn3r
08 Ún 2010 21:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

nechci se hádat ale zkoušel sem kerio atd.. a fakt mi to napsali, ale díky za tip určitě vyzkouším
od Funn3r
08 Ún 2010 20:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

Firewall nemám .... protože mi nejdou nainstalovat píšou, že nepodporují 64-bit. Hledal sem i na stránkách vývojářů daného firewallu a bylo napsané jen 64-bit comming soon.

btw .... otl se zase sekl ....
od Funn3r
08 Ún 2010 20:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

All processes killed
========== OTL ==========
Registry value HKEY_USERS\S-1-5-21-3162880252-550385741-2948079877-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\HKCU deleted successfully.
C:\Users\Adam\AppData\Roaming\install\Microsoft.exe moved successfully.
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE ...
od Funn3r
08 Ún 2010 20:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

OTL logfile created on: 8.2.2010 20:26:42 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.1.28.0 Folder = C:\Users\Adam\Desktop\Nová složka (6)
64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language ...
od Funn3r
08 Ún 2010 20:24
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Re: Hacker

dělal sem to 2x a pokážde se to seklo na zipfldr.dll
od Funn3r
08 Ún 2010 19:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hacker
Odpovědi: 13
Zobrazení: 3760

Hacker

Ahoj, hrál sem v poklidu svou hru a najednou, mi vyskočila hláška You are Hacked. Ihned sem odpojil připojení. A zkoušel se podívat v čem je problém. Našel sem cesty 2 souborů do AppData\Roaming\install\microsoft.exe a AppData\Roaming\system23\logs (v tom byli logy co sem delal v prohlizeci a echo z ...