ano jedná se o ten stejný počítač. Proto jsem to také umístil zde
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Ún 2010 23:57
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém se spuštěním Win XP - chyb.hlášení
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 5650
Re: Problém se spuštěním Win XP - chyb.hlášení
Dobrý večer,
ano jedná se o ten stejný počítač. Proto jsem to také umístil zde
.
ano jedná se o ten stejný počítač. Proto jsem to také umístil zde
- 15 Ún 2010 11:07
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém se spuštěním Win XP - chyb.hlášení
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 5650
Re: Problém se spuštěním Win XP - chyb.hlášení
Zdravím,
tak s počítačem je to nyní tak, že jsem ho dostal do rukou od majitele, abych se na to podíval, protože vykázal modrou smrt. A to již několikrát. Jedná se o nenáročného majitele, kterému jsem nedávno systém na tomto PC přeinstaloval na jeho žádost. V počítači mu odešel zdroj, tak jsem tam ...
tak s počítačem je to nyní tak, že jsem ho dostal do rukou od majitele, abych se na to podíval, protože vykázal modrou smrt. A to již několikrát. Jedná se o nenáročného majitele, kterému jsem nedávno systém na tomto PC přeinstaloval na jeho žádost. V počítači mu odešel zdroj, tak jsem tam ...
Přispějete na provoz fóra?