Nalezeny 2 výsledky hledání

od mil.se
04 Ún 2010 11:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: mám v kompu security tool, jak ho zlikvidovat?
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1401

Re: mám v kompu security tool, jak ho zlikvidovat?

tak jsem to projel tím combofixem a tady je obsah zpráv z něj

ComboFix 10-02-03.04 - mmmm 04.02.2010 11:31:15.1.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1023.620 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\mmmm\Plocha\ComboFix.exe
AV: avast! antivirus 4.8 ...
od mil.se
04 Ún 2010 11:05
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: mám v kompu security tool, jak ho zlikvidovat?
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1401

mám v kompu security tool, jak ho zlikvidovat?

Stáhl jsem dle předešlých rad rsit a zkopíroval logy. Pomůže mi někdo?

Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by mmmm at 2010-02-04 11:05:09
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 15 GB (49%) free of 30 GB
Total RAM: 1023 ...