Nalezeny 3 výsledky hledání

od aladin123
08 Ún 2010 14:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1333

Re: prosím o kontrolu logu

Zde je log z avengeru:

Logfile of The Avenger Version 2.0, (c) by Swandog46
http://swandog46.geekstogo.com

Platform: Windows XP

*******************

Script file opened successfully.
Script file read successfully.

Backups directory opened successfully at C:\Avenger

*******************

Beginning ...
od aladin123
04 Ún 2010 00:12
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1333

Re: prosím o kontrolu logu

.... tady zasílám nový log CF.

ComboFix 10-02-03.04 - Lada 03.02.2010 23:59:02.7.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.1014.427 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Lada\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\documents and settings ...
od aladin123
03 Ún 2010 21:23
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1333

prosím o kontrolu logu

ahoj, prosím o kontrolu logu, zde jsou logy z ComboFixu a HJT......, díky


ComboFix 10-02-02.04 - Lada 03.02.2010 16:53:42.6.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.1014.371 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Lada\Plocha\ComboFix.exe
Použité ...