Nalezeno 9 výsledků hledání

od Monulinek
04 Ún 2010 09:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

Velmi děkuju za perfektní rady a pomoc .

Jsem s výsledkem moc spokojená, takže ráda toto fórum podpořím :wink: .
od Monulinek
03 Ún 2010 15:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

vkládám log AVPTool :wink: :

Autoscan: completed 9 minutes ago (events: 6, objects: 120824, time: 00:20:42)
3.2.2010 15:03:49 Task started
3.2.2010 15:21:30 Detected: Backdoor.Win32.Bredolab.bke C:\WINDOWS\pss\XXXXsiszyd32.exeStartupXXXXX
3.2.2010 15:21:56 Detected: Trojan.BAT.KillFiles.np C ...
od Monulinek
03 Ún 2010 12:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

Mezitim jsem spustila Ccleaner (dle rady v navodu k AVPtool). Mista moc neuvolnil, ale opravil skoro 100 problemu v registrech. Ted instaluji AVPTool, dam jeste vedet jak jsem dopadla - dodam kopii vysledku.
od Monulinek
03 Ún 2010 12:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

Moc a moc dekuji - velice to pomohlo. Vynikajici prace! :)

Mam jeste pokracovat tim AVPTool, jak jsi radil na zacatku? Na ten zatim nedosla rada.
od Monulinek
03 Ún 2010 11:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

vkládám další log :) :

ComboFix 10-02-02.04 - Zdeněk Zelinka 03.02.2010 11:18:39.2.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2031.1352 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Zdeněk Zelinka\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\documents ...
od Monulinek
03 Ún 2010 11:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

vkládám obsah logu:

ComboFix 10-02-02.04 - Zdeněk Zelinka 03.02.2010 10:47:49.1.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2031.1376 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Zdeněk Zelinka\Plocha\ComboFix.exe ...
od Monulinek
02 Ún 2010 16:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

smazáno, kontrola MBAM:

Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3677
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

2.2.2010 16:59:54
mbam-log-2010-02-02 (16-59-48).txt

Typ kontroly: Rychlá kontrola
Zkontrolované objekty: 137062
Uplynulý čas: 8 minute(s), 43 second(s ...
od Monulinek
02 Ún 2010 15:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

Re: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

Velke diky!

1. Odinstalovan NOD
2. Odinstalovan Ad-aware

PC zacalo nabihat bez problemu :)

3. Instalovan a spusten MBAM, prosim o souhlas s promazanim. Tady je MBAM log:

Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3677
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702

2.2 ...
od Monulinek
02 Ún 2010 12:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede
Odpovědi: 16
Zobrazení: 4008

PC se pri nabihani zasekne, po odpojeni od site se rozjede

Ahoj,

1. Pri nabihani zustane pocitac zaseknuty, po vytahnuti sitoveho
kabelu se rozjede.

2. Pred asi 3 tydny pocitac nenajizdel vubec, 2x byl predan znamemu k naprave, nejakou dobu se zdal byt funkcni.

3. Pred tydnem zacal znovu jevit problemy podle bodu 1.

4. IP naseho routeru se dostala na 3 ...