Nalezeno 19 výsledků hledání

od Sejkmajker
18 Led 2012 18:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Windows bezi jenom v Safe mode
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1025

Re: Windows bezi jenom v Safe mode

Avast jsem odinstaloval pres programy pridat a odebrat v ovladacich panelech.Ehm ten Nod 32 v.5 to byla cracknuta plna verze.Jestli log je OK, tak ja ty Windows 7 preinstaluju.Stejne uz po roce je na case...
od Sejkmajker
18 Led 2012 08:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Windows bezi jenom v Safe mode
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1025

Windows bezi jenom v Safe mode

Ahoj, vcera jsem si odinstaloval Avast a na instaloval Nod32 od kamose,ktery mu normalne bezi.Po peti minutach pocitac totalne pomaly a zasekava se.Safe mode bezi bez problemu.
Zkousel jsem odinstalovat Nod,ale to nejde,tak na 75% zamrzne komp a bod obnovy taky zamrzne, tak nevim...
Zde je log z ...
od Sejkmajker
25 Pro 2010 15:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

To je prave to o cem tady pisi, ze se do te nabidky, kde muzu stisknout to 'R', nemuzu porad dostat.Pri nacitani se me to vzdy zasekne.Nevim jake fotky museji byt typu, abych je mohl vlozit do fora, tak sem napisu,to co mi to tam pise.:(


A problem has been detected and Windows has been shut down ...
od Sejkmajker
25 Pro 2010 00:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

Ted jsem zkusil dat test disku pri nabehu,pres hodinu to slo bez problemu a neukazalo mi to zadnou chybu,ale vysledek byl s chybou?????Muzu Ti ukazat fotky,ale nevim jaky museji byt soubory tipu,abych je mohl vlozit do fora.
od Sejkmajker
24 Pro 2010 22:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

'' Před formatem bych zkusil opravu systému z instal.
Tak ted jsi me dostal, nevim co tim myslis...
..normalne pustit z windows?Ja jsem premyslel jeste o defragmentaci...
od Sejkmajker
24 Pro 2010 22:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

sry nevsim jsem si tve zpravy

..neco z toho to muselo byt,ale nevim.. vzdycky to zamrzlo v nejake nesmyslne nabidce na think point antivirus a ze si ho musim koupit a vsechno bude OK...
od Sejkmajker
24 Pro 2010 22:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

Tak parada notas uz nabehne, ale stejne bych to chtel preinstalovat.Kdyz necham nabootovat system z CD, tak pokazde, kdyz me to zacne nacitat uz v te modre obrazovce, tak nez mi naskoci nabidka,tak error.V priloze jsem dal fotku(jakou to musi mit priponu, bmp mi nejde?).Uz jste se s tim nekdy ...
od Sejkmajker
24 Pro 2010 22:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

Autoscan: completed 10 minutes ago (events: 14, objects: 235440, time: 00:47:18)
24/12/2010 20:12:36 Task started
24/12/2010 20:18:11 Detected: Exploit.Java.CVE-2010-0094.o C:\Documents and Settings\admin.006CA70CB7084BD\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\29\4768261d-1e230113/g6k1 ...
od Sejkmajker
22 Pro 2010 23:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

ComboFix 10-12-22.01 - Administrator 22/12/2010 22:11:12.2.2 - x86 MINIMAL
Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1252.44.1033.18.1014.819 [GMT 0:00]
Running from: c:\documents and settings\Administrator\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 3.0 *Enabled/Outdated* {E5E70D32-0101-4F12 ...
od Sejkmajker
21 Pro 2010 22:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

Chtel jsem to uz preinstalovat.Nechal jsem si nabootovat XPcka a vlezu do setupu a tam mi to vzdycky skocila ''obrazovka smrti'' s nejakou hlaskou,ze si mam odvirovat pocitac nebo tak neco.Nikdy jsem se s tim nesetkal,tak ze jsem byl docela prekvapen.
Diky za kontrolu logu...
od Sejkmajker
21 Pro 2010 22:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Re: Pocitac nenabehne - Think point alert

Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Administrator at 2010-12-21 21:35:35
Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 483 MB (0%) free of 114 GB
Total RAM: 1014 MB (78% free)

HijackThis download failed

======Scheduled tasks ...
od Sejkmajker
20 Pro 2010 21:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pocitac nenabehne - Think point alert
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2235

Pocitac nenabehne - Think point alert

Zdravim,
moje kamaradka ma problem se svym pocitacem Lenovo R60.Pri nabehu nabehne aplikace(nebo co to je) Think point alert a at zkousim vse, tak se dal dostat nemuzu.Jedine co jde, je se dostat do safe mode.Muzete mi nekdo poradit,jak tento problem odstranit.Nechce se mi to formatovat a ...
od Sejkmajker
06 Ún 2010 15:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý
Odpovědi: 12
Zobrazení: 3322

Re: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý

Počítač se zdá už v pořádku, po tom co jsem testy ještě jednou všechny zopakoval.Děkuji mockrát za pomoc. :worship:
od Sejkmajker
31 Led 2010 13:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý
Odpovědi: 12
Zobrazení: 3322

Re: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý

Po vypnutí rezidentních štítů , už proběhl test bez problémů.Výsledky jsou viz. níže.Po těch všech testech už by měl být počítač "čistý od havěti", ale já si nemůžu pomoci, ale i banální oprace typu : otevření WinCommandra - to trvá někdy i přes 10s.Myslíte, že Avast je nejlepší free antivir, nebo ...
od Sejkmajker
31 Led 2010 02:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý
Odpovědi: 12
Zobrazení: 3322

Re: Zmizel mi ve Vista Správce úloh, internet je pomalý

Ask.com toolbar mi nejde odinstalovat, protože nevim, kde ho mám hledat.Ani v jednom prohlížeči, ve správcích dopllňků a nastavení ho nevidim a ovládacích panelech také není. :shock: Můžete mi poradit, kde ho mám hledat?Ten text jsem zkopíroval do poznámkového bloku a poté přetáhl do Combofixu ...