Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 Ún 2010 00:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1749
Re: prosím o kontrolu logu
zatím díky moc z pomoc. dostanu se k tomu pc až zítra, takže to zas chvilku potrvá
- 01 Ún 2010 21:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1749
Re: prosím o kontrolu logu
OMLOUVÁM SE ZA SPOŽDĚNÍ !
ComboFix 10-01-27.03 - Petr 01.02.2010 20:49:07.1.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2047.1710 [GMT 1:00]
Spuštěný z: G:\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 3.0 *On-access scanning enabled* (Updated) {E5E70D32-0101-4F12-8FB0 ...
ComboFix 10-01-27.03 - Petr 01.02.2010 20:49:07.1.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2047.1710 [GMT 1:00]
Spuštěný z: G:\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 3.0 *On-access scanning enabled* (Updated) {E5E70D32-0101-4F12-8FB0 ...
- 27 Led 2010 21:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1749
prosím o kontrolu logu
NOD mi hlásí : C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\atmarpc.sysWin32/Rootkit.Agent.NSJ a nejde odstranit.
prosím o kontrolu logu:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 20:56:21, on 27.1.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16981)
Boot ...
prosím o kontrolu logu:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 20:56:21, on 27.1.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16981)
Boot ...
Přispějete na provoz fóra?