zdravim,
asi 3 tydny mam znicehonic problem s prehravanim videa v BS playeru - jen MPEG-2 (MPEG-1, AVI, WMWV, MP4, atd. v BSPlayeru funguji) vybehne 1.alert, ze nemuze nahrat cpuinf32.dll, pak 2.alert, ze nemuze nahrat mplvpx.dll. Video se nespusti. Kupodivu se spusti v KM Playeru, pokusne se to ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27 Led 2010 14:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Video problemy
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1555
Přispějete na provoz fóra?