Nalezen 1 výsledek hledání

od VortexCZ
25 Led 2010 07:51
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Na disku není dost místa..
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1417

Re: Na disku není dost místa..

Ahoj, jsem brácha Djerba. Nejde mu teď net a dávám sem jeho log.

All processes killed
========== PROCESSES ==========
No active process named explorer.exe was found!
========== FILES ==========
C:\Program Files\ESET\MiNODLogin folder moved successfully.
C:\Program Files\ESET\Install folder moved ...