No, tak to vypadá, že si s tím Kaspersky přece jen poradil. Soubor už tam není, všude čisto.
Odvolávám akci...
Díky a přeji všem klidný den.
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Led 2010 09:30
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Rootkit.Agent v souboru xeyrs.sys
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1151
- 22 Led 2010 08:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Rootkit.Agent v souboru xeyrs.sys
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1151
Rootkit.Agent v souboru xeyrs.sys
Dobrý den,
prosím o pomoc. Malwarebytes' Anti-Malware mi hlásí rootkit v souboru c:\Wndows\system32\Drivers\xeyrs.sys. Nedokáže jej ale odstranit (i když hlásí, že je odstraněn). Tentýž soubor detekoval Avast (nedokázal nic udělat) i Kaspersky (také nic). Jak se toho zbavím?
Děkuji
Zde je výpis z ...
prosím o pomoc. Malwarebytes' Anti-Malware mi hlásí rootkit v souboru c:\Wndows\system32\Drivers\xeyrs.sys. Nedokáže jej ale odstranit (i když hlásí, že je odstraněn). Tentýž soubor detekoval Avast (nedokázal nic udělat) i Kaspersky (také nic). Jak se toho zbavím?
Děkuji
Zde je výpis z ...
Přispějete na provoz fóra?