Pri akomkolvek programe sa mi na hornej lište sama odseba neustale oznacuje polozka "súbor".
Označí sa na modro, bud stale svieti alebo rychlo preblikuje a vtedy PC na nič nereaguje. Nerobí to pravidelne. Prosím o radu. DAKUJEM ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17 Led 2010 13:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1005
Přispějete na provoz fóra?