Nalezeny 3 výsledky hledání

od novotna
16 Led 2010 17:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: rootkit
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1717

Re: rootkit

hm , ten krok s Avangerem jsem provedla tak jak si napsal ,pak se mi restartoval PC a po restartu tam bylo okenko a ja jej jaksi zavrela takze jsem ti ho neposlala. No a zatim to vypada OK- ROOTKIT se neukazal. mooc diky
od novotna
15 Led 2010 16:28
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: rootkit
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1717

Re: rootkit

Ahoj radce ,dik za tvou radu pokusila jsem se udelat tak jak si napsal. Doufam ,že bude vše ok.
Nejsem moc zrucna na PC da se rict ze se porad ucim sama.Chtel si poslat poznamkovy blok z DDS ,to co mi to vypsalo ,zde je a jeste jednou dik


DDS (Ver_09-12-01.01) - NTFSx86
Run by User at 16:07:11,59 ...
od novotna
12 Led 2010 16:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: rootkit
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1717

rootkit

prosim pomoc vyskakuje mi pořad okenko "byl nalezen rootkit!" uz jsem ho nekolikrat smazala ,ale je tu porad jak se ho zbavit ? jm. souboru mi pise:C:\WINDOWS\System32\Drivers\fvcblggg.sys
a cis. vzorku: Win32:Rootkit-gen [Rtk] dik za radu