Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 Led 2010 17:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1717
Re: rootkit
hm , ten krok s Avangerem jsem provedla tak jak si napsal ,pak se mi restartoval PC a po restartu tam bylo okenko a ja jej jaksi zavrela takze jsem ti ho neposlala. No a zatim to vypada OK- ROOTKIT se neukazal. mooc diky
- 15 Led 2010 16:28
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1717
Re: rootkit
Ahoj radce ,dik za tvou radu pokusila jsem se udelat tak jak si napsal. Doufam ,že bude vše ok.
Nejsem moc zrucna na PC da se rict ze se porad ucim sama.Chtel si poslat poznamkovy blok z DDS ,to co mi to vypsalo ,zde je a jeste jednou dik
DDS (Ver_09-12-01.01) - NTFSx86
Run by User at 16:07:11,59 ...
Nejsem moc zrucna na PC da se rict ze se porad ucim sama.Chtel si poslat poznamkovy blok z DDS ,to co mi to vypsalo ,zde je a jeste jednou dik
DDS (Ver_09-12-01.01) - NTFSx86
Run by User at 16:07:11,59 ...
- 12 Led 2010 16:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1717
rootkit
prosim pomoc vyskakuje mi pořad okenko "byl nalezen rootkit!" uz jsem ho nekolikrat smazala ,ale je tu porad jak se ho zbavit ? jm. souboru mi pise:C:\WINDOWS\System32\Drivers\fvcblggg.sys
a cis. vzorku: Win32:Rootkit-gen [Rtk] dik za radu
a cis. vzorku: Win32:Rootkit-gen [Rtk] dik za radu
Přispějete na provoz fóra?