Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
bs player
dobry den může mi někdo poradit měl jsem stažen bs player 1.37 chtěl jsem skusit lepší verzi tak jsem jsi stahl 2.51 ale pořad jse to sekalo tak jsem opět odistaloval novější verzi a naistaloval zase tu starší ale pořad to dělá to same nejde se vůbec na to dívat ale v ostatních přehravačích hraje ...
Přispějete na provoz fóra?