Dobry den lidi sem tady na tomto foru po prve lidi rekli ze by tady me mohli lidi poradit.
Mam jeden zavazny problem kterej me dost stve. Vetsina her ktere si nainstaluju jsou dost zrychlene.
Pr (GTA san andreas,Far cry, Painkiler,ATd Atd) tak sem se chtel zepitat jestli nevite cim to je
PC sem ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Led 2010 19:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Zadam o pomoc (neviem si rady)
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1088
Přispějete na provoz fóra?