Nedá se nějak odříznout ta adresa?
Nalezeno 38 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Dub 2011 13:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Re: Blokovaná adresa Cloudfront.net
Problém přetrvává.. 
Nedá se nějak odříznout ta adresa?
Nedá se nějak odříznout ta adresa?
- 05 Dub 2011 13:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Re: Blokovaná adresa Cloudfront.net
ComboFix 11-04-04.02 - Petr Spáčil 05.04.2011 14:23:38.1.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2046.1010 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Petr Spáčil\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\documents and settings\Petr Spáčil\Plocha ...
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2046.1010 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Petr Spáčil\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\documents and settings\Petr Spáčil\Plocha ...
- 05 Dub 2011 13:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Re: Blokovaná adresa Cloudfront.net
Pro změnu mi to vyhodilu tuhle hlášku z NODu:
Ukončit nebo ne? (:
Ukončit nebo ne? (:
- 05 Dub 2011 13:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Re: Blokovaná adresa Cloudfront.net
Log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Petr Spáčil at 2011-04-05 14:06:13
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 448 GB (73%) free of 610 GB
Total RAM: 2046 MB (45% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4 ...
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Petr Spáčil at 2011-04-05 14:06:13
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 448 GB (73%) free of 610 GB
Total RAM: 2046 MB (45% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4 ...
- 05 Dub 2011 12:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Re: Blokovaná adresa Cloudfront.net
Scan z MBAM:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 6275
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
5.4.2011 13:59:25
mbam-log-2011-04-05 (13-59-25).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty: 168399
Uplynulý čas: 5 minut, 12 ...
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 6275
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
5.4.2011 13:59:25
mbam-log-2011-04-05 (13-59-25).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty: 168399
Uplynulý čas: 5 minut, 12 ...
- 05 Dub 2011 12:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Blokovaná adresa Cloudfront.net
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 3862
Blokovaná adresa Cloudfront.net
Dobrý den. Mám menší problém. Dneska jsem zapnul počítač a při načtení jakékoliv stránky mi ukazuje hlášku: Stránka byla zablokována.
- 24 Dub 2010 22:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Vyřešeno. Bylo to zrychlováním netu... Díky a lockni to 
- 22 Dub 2010 14:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Ale Kerio jsem stáhnul kvůli tomu, že jí to nešlomotji napsal:Pokud nepomůže ani odinstalace Keria, dejte obnovu systému před dobu, než jste instaloval Kerio.
- 22 Dub 2010 06:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Jakkoliv. Mám vyplé/zaplé Kerio, ale ani tak nejde.
- 21 Dub 2010 20:46
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Kerio jsem nainstaloval až potom, co to blbnulo. Nevím jestli to je tím, ale jinak nevím. Teď už jí to nejde ani s Keriem.
- 21 Dub 2010 20:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Teď mi blbne ten firewall...
Buď jsem něco podělal těma portama nebo firewallem. Sestře na Wi-Fi to jeden jen na 2 metry a předtím jí to šlo na 10. Takže pokud by to šlo nějak vrátit
. Teď s Keriem to jede jenže se v tom Keriu vůbec, ale vůbec nevyznám, a když ho odďělám tak jí to zase nejde.
- 21 Dub 2010 14:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Spáčil at 2010-04-21 15:03:20
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 74 GB (12%) free of 610 GB
Total RAM: 2046 MB (59% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan ...
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Spáčil at 2010-04-21 15:03:20
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 74 GB (12%) free of 610 GB
Total RAM: 2046 MB (59% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan ...
- 20 Dub 2010 14:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
PC dobrý, děkuji ti 
- 20 Dub 2010 13:10
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
ComboFix log byl moc dlouhý, tak jsem ho upnul na edisk.cz - http://www.edisk.cz/stahni/33145/ComboFix.txt_59.82KB.html
MBAM log:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3536
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
20.4.2010 14:05:51
mbam-log-2010-04-20 (14-05-41 ...
MBAM log:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3536
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
20.4.2010 14:05:51
mbam-log-2010-04-20 (14-05-41 ...
- 19 Dub 2010 21:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan v svchost.exe
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4217
Re: Trojan v svchost.exe
Které soubory mám smazat? Ano ty složky znám... Promiň ale v těch portech se nevyznám
. No tak Garenu mám, občas si na ni něco zahraji, ale GameMon nemám.
Přispějete na provoz fóra?