Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Ún 2010 01:30
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
Re: prosím o konrolu Logu z RSIT
o.k. díky.
- 20 Ún 2010 11:02
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
Re: prosím o konrolu Logu z RSIT
To buhužel nevím, myslím že to dělaj hry které instalují děti..
- 15 Ún 2010 22:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
Re: prosím o konrolu Logu z RSIT
Tak jsem comp vyčistil, přeinstaloval ovl. gr. karty, leč při startu mi stále na cca 10 sek. vypne monitor.. Nevím kde co hledat, jediné co mě napadá je reinstal systému.. 
- 08 Ún 2010 19:50
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
- 08 Ún 2010 05:59
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
Re: prosím o konrolu Logu z RSIT
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3703
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
8.2.2010 0:28:24
mbam-log-2010-02-08 (00-28-24).txt
Typ kontroly: Rychlá kontrola
Zkontrolované objekty: 120109
Uplynulý čas: 10 minute(s), 46 second(s)
Infikované procesy v ...
Verze databáze: 3703
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
8.2.2010 0:28:24
mbam-log-2010-02-08 (00-28-24).txt
Typ kontroly: Rychlá kontrola
Zkontrolované objekty: 120109
Uplynulý čas: 10 minute(s), 46 second(s)
Infikované procesy v ...
- 07 Ún 2010 14:14
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o konrolu Logu z RSIT
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2264
prosím o konrolu Logu z RSIT
Po spuštění počítače začne klasicky nabíhat WinXP, s ukazatelem průběhu, po tomto se mi vypne monitor na cca 10 sek. a poté se zapne z již očekávanou obrazovkou Vítejte!. Provedl jsem čištění CCleanerem, dále programem MWAV a po restartu programem RSIT. I tak mi připadá PC hodně pomalý. Zde je log z ...
Přispějete na provoz fóra?