Nalezen 1 výsledek hledání

od Misha
05 Led 2010 20:05
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: znacka v rohu obrazu - prosim o kontrolu RSIT logu
Odpovědi: 13
Zobrazení: 4490

Re: znacka v rohu obrazu - prosim o kontrolu RSIT logu

Zdravim :) ... monitorem to urcite nebude mel jsem to same ... ale nijak moc me to nezatezovalo a po reinstalaci pc to bylo fuc...