Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 06 Ún 2010 21:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: vir, prosím o kontrolu logů
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1927
Re: vir, prosím o kontrolu logů
Ano,omlouvam se,moje chyba.Neni to virus,psal sem o kontrolu protoze jsem nikdy tyto soubory ve WINDOWS nevidel

- 06 Ún 2010 20:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: vir, prosím o kontrolu logů
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1927
Re: vir, prosím o kontrolu logů
tak se vam omlouvam ze se snazim pomoct

- 06 Ún 2010 19:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: vir, prosím o kontrolu logů
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1927
Re: vir, prosím o kontrolu logů
Dobry den
to me se moc nezdaji tyto soubory
:
C:\WINDOWS\system32\IFXTCS.exe
C:\WINDOWS\system32\IFXSPMGT.exe
zkontrolujte je prosim na http://www.virustotal.com a vlozte vysledek
to me se moc nezdaji tyto soubory
C:\WINDOWS\system32\IFXTCS.exe
C:\WINDOWS\system32\IFXSPMGT.exe
zkontrolujte je prosim na http://www.virustotal.com a vlozte vysledek
- 06 Ún 2010 19:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan.deskopblocker,spyware
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 3448
Re: Trojan.deskopblocker,spyware
aha....... 
- 06 Ún 2010 19:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Trojan.deskopblocker,spyware
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 3448
Re: Trojan.deskopblocker,spyware
Dobry den
Jen sem tak prochazel jednim okem log a rozhodne se mi nezda tento soubor: C:\Start_.cmd
Jen sem tak prochazel jednim okem log a rozhodne se mi nezda tento soubor: C:\Start_.cmd
Přispějete na provoz fóra?