opět chyba u COMODO, nastav ho přes Ccleaner nebo přes msconfig tak, aby se po startu OS nespouštěl nebo ho rovnou odinstaluj v nouzovym režimu ..
Bylo by dobré, aby na tento problém někde admini upozornili, protože jak vidno, lidí postižených tímto problémem je dost a najít řešení nemusí být vůbec ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 07 Říj 2009 22:14
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu - sekání a pomalost na netu
- Odpovědi: 48
- Zobrazení: 13024
Přispějete na provoz fóra?