Nalezen 1 výsledek hledání

od dnblivEr
07 Říj 2009 22:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - sekání a pomalost na netu
Odpovědi: 48
Zobrazení: 13024

Re: Prosím o kontrolu logu - sekání a pomalost na netu

opět chyba u COMODO, nastav ho přes Ccleaner nebo přes msconfig tak, aby se po startu OS nespouštěl nebo ho rovnou odinstaluj v nouzovym režimu ..

Bylo by dobré, aby na tento problém někde admini upozornili, protože jak vidno, lidí postižených tímto problémem je dost a najít řešení nemusí být vůbec ...