Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Říj 2009 16:49
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Nefunkční mechanika, čtečka
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2007
Nefunkční mechanika, čtečka
Ahoj, mám problém. Vložím do mechaniky CD nebo DvD, ono se roztočí, rozhučí, ale nic. Prostě nic. Když chci disk spustit přes tento počítač, kliknu na ikonku disku, tak se cd otevře, jakoby bylo prázdné (ikdyž není, to vím určitě) dělá to u všech druhů cd i dvd. Nevíte čím by to mohlo být? Díky. PS ...
Přispějete na provoz fóra?