========== Files Created - No Company Name ==========
[2015.06.13 20:07:11 | 000,000,512 | ---- | C] () -- C:\PhysicalMBR.bin
[2015.05.26 14:19:21 | 000,002,166 | ---- | C] () -- C:\Users\Addic7ed\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft OneDrive.lnk
[2015.05.22 00:59:15 ...
Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19 Črv 2015 18:35
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivní kontrola :)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2498
- 19 Črv 2015 18:35
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivní kontrola :)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2498
Re: Preventivní kontrola :)
OTL logfile created on: 19.6.2015 19:22:47 - Run 2
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = E:\
64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17843)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language: CSY | Date ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = E:\
64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17843)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika | Language: CSY | Date ...
- 19 Črv 2015 14:56
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivní kontrola :)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2498
Re: Preventivní kontrola :)
# AdwCleaner v4.206 - Log vytvořen 13/06/2015 v 19:56:05
# Aktualizováno 01/06/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-06-09.1 [Server]
# Operační system : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (x64)
# Uživatelské jméno : Addic7ed - ADDIC7ED-PC
# Spuštěno z : D:\Pictures\adwcleaner_4.206.exe
# Nastavení ...
# Aktualizováno 01/06/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-06-09.1 [Server]
# Operační system : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (x64)
# Uživatelské jméno : Addic7ed - ADDIC7ED-PC
# Spuštěno z : D:\Pictures\adwcleaner_4.206.exe
# Nastavení ...
- 13 Črv 2015 02:28
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivní kontrola :)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2498
Re: Preventivní kontrola :)
Rovnez zdravim, omlouvam se ale jsem jeste trochu 'pod obraz'
)
Snad je to nyni spravne (prekrocen max. pocet znaku)
http://pastebin.com/sFkCVpCR
Snad je to nyni spravne (prekrocen max. pocet znaku)
http://pastebin.com/sFkCVpCR
- 12 Črv 2015 14:54
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivní kontrola :)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2498
Preventivní kontrola :)
Zdravim po 4-6 letech! :D Ani nevim, kdy sem tu byl naposledy, ale jsem rad ze to tu porad "vali". :))
Poprosim check, jestli se mi tam neco nevali :)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 15:53:40, on 12.6.2015
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer ...
Poprosim check, jestli se mi tam neco nevali :)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 15:53:40, on 12.6.2015
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer ...
- 13 Ún 2010 15:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
to tam nikde nemám.. asi se to smaže když něco odinstaluji,ne?
- 13 Ún 2010 13:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
Restart proveden..vše šlape jak má...Děkuji tomuto fóru a všude o něm dám vědět:) a samozřejmě děkuji rádkyni 
- 13 Ún 2010 13:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
vše sem udělal.. ati tray.exe mám na nastavení grafické karty(otáčky fanu apd)
ve složce Data Aplikací jsou jen jak už název říká data od aplikací.. Apple Qip Mozzila a bůhvíco ještě..
jdu provést restart který požaduje OTC .,. napíšu
ve složce Data Aplikací jsou jen jak už název říká data od aplikací.. Apple Qip Mozzila a bůhvíco ještě..
jdu provést restart který požaduje OTC .,. napíšu
- 13 Ún 2010 12:45
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
combofix asi ne :( jednou sme ho z nejakym radcem/radkyni skousel poustet a vzdycky se zassekl na fazi 50 nebo tak nejak a nehnul se.. pc nejevi zadne problemy a nemam uz ani chut Vas obirat o cas .. Kdyby byl nejaky problem,samozrejme Vam hned napisu.. Dekuji mockrat..:) jakmile uz budu moct chodit ...
- 13 Ún 2010 12:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
Malwarebytes' Anti-Malware 1.44
Verze databáze: 3732
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
13.2.2010 12:36:21
mbam-log-2010-02-13 (12-36-15).txt
Typ kontroly: Kompletní kontrola (C:\|)
Zkontrolované objekty: 257504
Uplynulý čas: 1 hour(s), 4 minute(s), 19 second(s ...
Verze databáze: 3732
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
13.2.2010 12:36:21
mbam-log-2010-02-13 (12-36-15).txt
Typ kontroly: Kompletní kontrola (C:\|)
Zkontrolované objekty: 257504
Uplynulý čas: 1 hour(s), 4 minute(s), 19 second(s ...
- 13 Ún 2010 11:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
Re: RSIT pro motji
počítač naběhl vše óká.. já nejsem zase takový neznalec ale nechci radši nic říkat když mi radí o dost zkušenější osoba
malý nebo velký scan mbamem?:)
- 13 Ún 2010 11:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: RSIT pro motji
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2790
RSIT pro motji
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Patrik at 2010-02-13 11:19:26
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 24 GB (40%) free of 60 GB
Total RAM: 1023 MB (35% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at ...
Run by Patrik at 2010-02-13 11:19:26
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 24 GB (40%) free of 60 GB
Total RAM: 1023 MB (35% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at ...
- 29 Led 2010 22:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Někdy při vypínání pc BSOD
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1664
Re: Někdy při vypínání pc BSOD
Ale opravdu já do toho moc nerýpal.. první BSOD nastal při USB instalaci ... od té doby klid a potom prý před třemi týdny znova ale při vypínání a zase dnes.. jinak NB funguje rychle rychle vypne zapne naběhne no problemo .. ale to bsod mě dost žere.. omlouvám se že Vás zatěžuji takovou kravinou ale ...
- 29 Led 2010 21:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Někdy při vypínání pc BSOD
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1664
Re: Někdy při vypínání pc BSOD
bohuzel nyni u sestrenice uz nejsem
jestli se k ni zase nekdy dostanu snad co nejdriv tak ho tu hodim
myslite ze by mohla byt chyba ze sem nenainstaloval ty drivery?me to totiz strasne zere.
- 29 Led 2010 20:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Někdy při vypínání pc BSOD
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1664
Někdy při vypínání pc BSOD
Zdravím,sem u sestřenice.Před pár měsíci sem ji instaloval win ..žádné ovladače protože sem viděl že se něco instalovalo samo tak sem do toho nechtěl vrtat..NB funguje..vše okej ale sestřenici občas při vypínání prý vyhodí BSOD a zase se to před chvílí stalo..nestihl sem to a nejsem u ní často a ...
Přispějete na provoz fóra?