Tak jsem ted instalova ESET + aktualizace systemu a opět modrá smrt viz. citace
Nalezeno 9 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 31 Črc 2012 20:46
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
- 31 Črc 2012 17:58
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
Log přikládám, ale nechápu proč by to měl být disk? Mě jediný napadá že když sem ho čistil, tak sem měnil pastu na chladiči, jestli tam nemůže bejt nějaká chyba, protože mi přišlo to ukotvení nějaký vachrlatý a že všelijak dosedalo, oproti stolnímu PC
LOG ...
LOG ...
- 30 Črc 2012 16:38
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
Ahoj, zkusil jsem nakonec přeinstalovat celý system, ale už nevim co s tim, protože jsem zapnul PC, nainstaoval ovladač čipu a grafiky, restart a pak to při nabíhání systemu padá a restartuje se. Ted bude asi spíš chyba někde v HW co?
- 16 Črc 2012 15:15
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
tak to vipadalo dobře ale po posledním projetí combofixem vyskočila opět modrá obrazovka, ale s jinou chybou, screen dodám až ho ztahnu z fotáku

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
- 15 Črc 2012 19:18
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
ComboFix 12-07-14.01 - Petulka 15.07.2012 19:49:17.2.2 - x64
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.1790.843 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Petulka\Desktop\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\users\Petulka\Desktop\CFScript.txt
AV: ESET Smart Security 4.0 *Disabled ...
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.1790.843 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Petulka\Desktop\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\users\Petulka\Desktop\CFScript.txt
AV: ESET Smart Security 4.0 *Disabled ...
- 15 Črc 2012 18:32
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
ComboFix 12-07-14.01 - Petulka 15.07.2012 19:06:34.1.2 - x64
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.1790.434 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Petulka\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET Smart Security 4.0 *Disabled/Updated* {CB0F8167-5331-BA19-698E-64816B6801A5}
FW: ESET personal ...
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.1790.434 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Petulka\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET Smart Security 4.0 *Disabled/Updated* {CB0F8167-5331-BA19-698E-64816B6801A5}
FW: ESET personal ...
- 14 Črc 2012 16:08
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
tak se mi povedl vytvořit log:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Petulka at 2012-07-14 16:57:19
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 10 GB (20%) free of 51 GB
Total RAM: 1790 MB (43% free)
Logfile of Trend Micro ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Petulka at 2012-07-14 16:57:19
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 10 GB (20%) free of 51 GB
Total RAM: 1790 MB (43% free)
Logfile of Trend Micro ...
- 12 Črc 2012 20:55
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Re: Restart PC a modrá smrt
hned jak budu moct tak provedu... není to můj pc
Ale ještě takový dotaz, jak postupovat, pokud se počítač vypne než to stihnu stahnout a udělat LOG?
Ale ještě takový dotaz, jak postupovat, pokud se počítač vypne než to stihnu stahnout a udělat LOG?
- 12 Črc 2012 16:26
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Restart PC a modrá smrt
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 3349
Restart PC a modrá smrt
Ahoj, řeším ted jeden problém a nevim kam se obrátit, rozebral jsem ntb (HP Compaq CQ60 120ec) abych ho vyfoukal od prachu, předtím fungoval bez problémů jen šíleně řval větrák a dost topil. Po vyčištění byl chladný a větrák měl klidový otáčky, ale najednou se restartoval a po dalším naběhnutí ...
Přispějete na provoz fóra?