caute na jedno warez fore mi napisali ze moj pc sa neda zachranit...ze mam pouzit format vsetkych diskov usb...atd...ze nemam nic zalohovat...je to vazne nutne ? pretoze to by som neprezil...mazat data ktore su potrebne...
tu je LOG z COMBOFIX
ComboFix 10-01-11.03 - emitor . 01. 2010 14:55:29.1.1 ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12 Led 2010 15:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Strašne zavírovaný PC
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1303
Přispějete na provoz fóra?