Nalezeno 12 výsledků hledání

od Opelman
23 Lis 2013 21:25
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Karta každá ze zkousenych seděla správně.
Ale az po zkoušce nvidie a stáhnutí jejich ovladačů a poté odinstalovanim a opětovným instalovanim pro svou původní ATI 4850 se vše srovnalo.
Tak asi nekde zůstal předtím nějaký ovladač a ted se to vycistilo a stáhlo znovu.
Rudy DIKY moc za tipy a rady ...
od Opelman
17 Lis 2013 22:14
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Tak poté,co jsem vrátil po testování karty NVIDIA do počítače svou ATI 4850,už je jakýkoliv start i chování počítače opět perfektní a žádné špatné spouštění počítače již není. Tak teď už vážně nevím :)
od Opelman
15 Lis 2013 09:31
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Zdravím.
Tak se mi konečně podařilo sehnat na půjčení grafickou kartu NVIDIA GeForce 210 a ta neměla sebemenší chybu.
Dokonce pc mělo i o něco rychlejší start.
Jen nerozumím tomu,že přes 2roky to moje pc chodí s ATI 4850 v pohodě a najednou po přeinstalaci počítače si přestanou rozumět?...
od Opelman
31 Říj 2013 20:09
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Kartu jsem půjčil kolegovi na zkoušky a pokusím se sehnat na zápůjčku NVIDII grafickou kartu a dám zas vědět výsledek.
Díky za rozbor minidumpu a tipy :thumbsup:
od Opelman
30 Říj 2013 19:27
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Měl jsem 3 různé karty a u každé stejný problém...
Když nainstaluji ze stránek amd originální ovladač catalyst,tak videa přes web jsou zelená a zvuk jde,
Proto jsem je vždy musel odinstalovat a nechat je jen na windows ovladačích.
Tak už nevím jak jinak to pořešit... :oops:
od Opelman
30 Říj 2013 18:29
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Udělám ještě jedno závěrečné shrnutí.
Zapnu počítač - spouštění systému windows - místo uvítací obrazovky vítejte monitor zhasne,zesvětluje a přejde do save móduí
Po chvilce se opět zapne,je tmavý a problikne na 2s modrá smrt,pc se restartuje a naběhne.
Po naběhnutí vyskočí hláška systém windows byl ...
od Opelman
30 Říj 2013 18:03
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Tak bohužel ten samý problém dělá i ta druhá půjčená grafická karta....
Bohužel nemá nikdo z okolí na půjčení grafickou kartu nvidia...
Tak musím někoho sehnat,abych otestoval i tuto variantu.
od Opelman
30 Říj 2013 17:03
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Zdravím.
Tak se konečně vrtám v tom počítači.
Podařilo se mi půjčit grafické karty ATI Radeon HD 2600XT a HD 3850.
Pokaždé bylo první spuštění dobré,ale po instlaci ovladače a restartování v obou případech naběhlo okno obnovení systému windows (blue screen),ač obrazovka neproblikla.
I nadále po ...
od Opelman
25 Říj 2013 04:57
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Omlouvám se,že reaguju po delší odmlce,marodil jsem,a na počítač neměl myšlenky.
Deska má bohužel jen jeden slot na grafickou kartu. V úterý mi kolega půjčí novou,tentokrát jiné značky pro porovnání.
Tak jí ve středu vyměním a dám vám konečně vědět výsledek :oops:
od Opelman
13 Říj 2013 02:17
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Se slotem si nejsem jistý,jestli jsou tam 2,podívám se.
Náhradní kartu nemám,ale půjčím si jí a dám vědět.
Test Burnin proběhl bez jediného erroru.
od Opelman
12 Říj 2013 21:08
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Re: Spouštění pc

Dobry vecer,ano jakykoliv originalni amd ovladac vcetne tech starsich verzi bohuzel nepomahaji.Pri nich naopak videa jsou zelena a zvuk jde.
Mam tam proto jen ovladac windows,jinak bych na prohlizecich ani zadna videa uz nespustil.
Jelikoz uz si nevim rady,tak zde hledam posledni zachranu ...
od Opelman
12 Říj 2013 12:06
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Spouštění pc
Odpovědi: 23
Zobrazení: 8673

Spouštění pc

Zdravím všechny.
Prosím o pomoc s následujícím problémem.
Měl jsem v pc policejní virus.
Přeinstaloval jsem počítač (win 7 home premium 32bit OEM verze)
Po startu pc a zobrazení "spouštění systému windows" okno dlouze cca 45s pulzuje a místo modré uvítací obrazovky je pak už jen tma,pc stále běží ...