Karta každá ze zkousenych seděla správně.
Ale az po zkoušce nvidie a stáhnutí jejich ovladačů a poté odinstalovanim a opětovným instalovanim pro svou původní ATI 4850 se vše srovnalo.
Tak asi nekde zůstal předtím nějaký ovladač a ted se to vycistilo a stáhlo znovu.
Rudy DIKY moc za tipy a rady ...
Nalezeno 12 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23 Lis 2013 21:25
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
- 17 Lis 2013 22:14
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Tak poté,co jsem vrátil po testování karty NVIDIA do počítače svou ATI 4850,už je jakýkoliv start i chování počítače opět perfektní a žádné špatné spouštění počítače již není. Tak teď už vážně nevím 
- 15 Lis 2013 09:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Zdravím.
Tak se mi konečně podařilo sehnat na půjčení grafickou kartu NVIDIA GeForce 210 a ta neměla sebemenší chybu.
Dokonce pc mělo i o něco rychlejší start.
Jen nerozumím tomu,že přes 2roky to moje pc chodí s ATI 4850 v pohodě a najednou po přeinstalaci počítače si přestanou rozumět?...
Tak se mi konečně podařilo sehnat na půjčení grafickou kartu NVIDIA GeForce 210 a ta neměla sebemenší chybu.
Dokonce pc mělo i o něco rychlejší start.
Jen nerozumím tomu,že přes 2roky to moje pc chodí s ATI 4850 v pohodě a najednou po přeinstalaci počítače si přestanou rozumět?...
- 31 Říj 2013 20:09
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Kartu jsem půjčil kolegovi na zkoušky a pokusím se sehnat na zápůjčku NVIDII grafickou kartu a dám zas vědět výsledek.
Díky za rozbor minidumpu a tipy
Díky za rozbor minidumpu a tipy
- 30 Říj 2013 19:27
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Měl jsem 3 různé karty a u každé stejný problém...
Když nainstaluji ze stránek amd originální ovladač catalyst,tak videa přes web jsou zelená a zvuk jde,
Proto jsem je vždy musel odinstalovat a nechat je jen na windows ovladačích.
Tak už nevím jak jinak to pořešit...
Když nainstaluji ze stránek amd originální ovladač catalyst,tak videa přes web jsou zelená a zvuk jde,
Proto jsem je vždy musel odinstalovat a nechat je jen na windows ovladačích.
Tak už nevím jak jinak to pořešit...
- 30 Říj 2013 18:29
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Udělám ještě jedno závěrečné shrnutí.
Zapnu počítač - spouštění systému windows - místo uvítací obrazovky vítejte monitor zhasne,zesvětluje a přejde do save móduí
Po chvilce se opět zapne,je tmavý a problikne na 2s modrá smrt,pc se restartuje a naběhne.
Po naběhnutí vyskočí hláška systém windows byl ...
Zapnu počítač - spouštění systému windows - místo uvítací obrazovky vítejte monitor zhasne,zesvětluje a přejde do save móduí
Po chvilce se opět zapne,je tmavý a problikne na 2s modrá smrt,pc se restartuje a naběhne.
Po naběhnutí vyskočí hláška systém windows byl ...
- 30 Říj 2013 18:03
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Tak bohužel ten samý problém dělá i ta druhá půjčená grafická karta....
Bohužel nemá nikdo z okolí na půjčení grafickou kartu nvidia...
Tak musím někoho sehnat,abych otestoval i tuto variantu.
Bohužel nemá nikdo z okolí na půjčení grafickou kartu nvidia...
Tak musím někoho sehnat,abych otestoval i tuto variantu.
- 30 Říj 2013 17:03
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Zdravím.
Tak se konečně vrtám v tom počítači.
Podařilo se mi půjčit grafické karty ATI Radeon HD 2600XT a HD 3850.
Pokaždé bylo první spuštění dobré,ale po instlaci ovladače a restartování v obou případech naběhlo okno obnovení systému windows (blue screen),ač obrazovka neproblikla.
I nadále po ...
Tak se konečně vrtám v tom počítači.
Podařilo se mi půjčit grafické karty ATI Radeon HD 2600XT a HD 3850.
Pokaždé bylo první spuštění dobré,ale po instlaci ovladače a restartování v obou případech naběhlo okno obnovení systému windows (blue screen),ač obrazovka neproblikla.
I nadále po ...
- 25 Říj 2013 04:57
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Omlouvám se,že reaguju po delší odmlce,marodil jsem,a na počítač neměl myšlenky.
Deska má bohužel jen jeden slot na grafickou kartu. V úterý mi kolega půjčí novou,tentokrát jiné značky pro porovnání.
Tak jí ve středu vyměním a dám vám konečně vědět výsledek
Deska má bohužel jen jeden slot na grafickou kartu. V úterý mi kolega půjčí novou,tentokrát jiné značky pro porovnání.
Tak jí ve středu vyměním a dám vám konečně vědět výsledek
- 13 Říj 2013 02:17
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Se slotem si nejsem jistý,jestli jsou tam 2,podívám se.
Náhradní kartu nemám,ale půjčím si jí a dám vědět.
Test Burnin proběhl bez jediného erroru.
Náhradní kartu nemám,ale půjčím si jí a dám vědět.
Test Burnin proběhl bez jediného erroru.
- 12 Říj 2013 21:08
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Re: Spouštění pc
Dobry vecer,ano jakykoliv originalni amd ovladac vcetne tech starsich verzi bohuzel nepomahaji.Pri nich naopak videa jsou zelena a zvuk jde.
Mam tam proto jen ovladac windows,jinak bych na prohlizecich ani zadna videa uz nespustil.
Jelikoz uz si nevim rady,tak zde hledam posledni zachranu ...
Mam tam proto jen ovladac windows,jinak bych na prohlizecich ani zadna videa uz nespustil.
Jelikoz uz si nevim rady,tak zde hledam posledni zachranu ...
- 12 Říj 2013 12:06
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Spouštění pc
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 8673
Spouštění pc
Zdravím všechny.
Prosím o pomoc s následujícím problémem.
Měl jsem v pc policejní virus.
Přeinstaloval jsem počítač (win 7 home premium 32bit OEM verze)
Po startu pc a zobrazení "spouštění systému windows" okno dlouze cca 45s pulzuje a místo modré uvítací obrazovky je pak už jen tma,pc stále běží ...
Prosím o pomoc s následujícím problémem.
Měl jsem v pc policejní virus.
Přeinstaloval jsem počítač (win 7 home premium 32bit OEM verze)
Po startu pc a zobrazení "spouštění systému windows" okno dlouze cca 45s pulzuje a místo modré uvítací obrazovky je pak už jen tma,pc stále běží ...
Přispějete na provoz fóra?