Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 03 Črv 2010 17:54
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Jak se dá vypnout systém active desktop ?
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4402
Re: Jak se dá vypnout systém active desktop ?
Moc díky! Taky se mi to stalo. A co to vlastně v XP Acvtive Desktop je? Není to slabá obdoba aera?
Přispějete na provoz fóra?