Nalezen 1 výsledek hledání

od miki55
03 Črv 2010 17:54
Fórum: Všehochuť
Téma: Jak se dá vypnout systém active desktop ?
Odpovědi: 4
Zobrazení: 4402

Re: Jak se dá vypnout systém active desktop ?

Moc díky! Taky se mi to stalo. A co to vlastně v XP Acvtive Desktop je? Není to slabá obdoba aera?