Nalezeno 28 výsledků hledání

od spideyx
15 Kvě 2014 17:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Policejní virus
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1967

Re: Policejní virus

Něco předtím provedl i ESET, ale chtěl jsem ať to Marek radši pročistí.
Při remote jsem žádné problémy nepozoroval, Mara taky nic nehlásí.
od spideyx
12 Kvě 2014 17:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Policejní virus
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1967

Re: Policejní virus

Zdravím Vyosku, dovolím si vstup - přes remote jsem tam byl já, margoman je z toho občas trochu zmatený :)
od spideyx
06 Led 2014 09:04
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Netbook neskutečně pomalý
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1091

Re: Netbook neskutečně pomalý

Jelikož je ntb údajně ještě v záruce, řekl jsem ať provede běžnou reklamaci.
Díky za pomoc, můžeme :lock:
od spideyx
04 Led 2014 23:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Netbook neskutečně pomalý
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1091

Re: Netbook neskutečně pomalý

Jdu na to.
Sjel jsem i CDI, a říkám si že jsem asi našel příčinu... (log hodím po FRST)

Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x86) Version: 04-01-2014
Ran by NB500 at 2014-01-04 23:00:54 Run:1
Running from C:\Users\NB500\Desktop
Boot Mode: Safe Mode (with Networking ...
od spideyx
04 Led 2014 21:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Netbook neskutečně pomalý
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1091

Netbook neskutečně pomalý

Zdravím vespolek,
soused mě poprosil o pomoc se svým netbookem. Při normální bootu je tak neskutečně pomalý, že se např. Ovládací panely otvírají víc než půl hodiny. V Nouzovém jede svižně.
Projeto ADWCleanerem (smazal pár toolbarů, log mám) a MBAM (bez nálezu)
Předem díky.

Scan result of Farbar ...
od spideyx
12 Pro 2013 07:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Ještě jednou díky a posílám nějakou tu korunu.
Kdybyste potřebovali zajistit nějakej finanční produkt (povinný ručení, hypo, stavebka...) stačí říct ;)
od spideyx
11 Pro 2013 22:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Žádné problémy se doteď neobjevily, takže to považuju za úspěch.
Ještě jednou díky.
Můžu začít uklízet?
od spideyx
10 Pro 2013 18:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Zatím těžko říct, problém se neprojevoval vždy. Navíc jsme dneska byli mimo, takže žena na NTB nepracovala.
Dám vědět zítra, zatím díky.
od spideyx
09 Pro 2013 20:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

ComboFix 13-12-08.01 - oem 09.12.2013 17:37:37.1.4 - x64
Spuštěný z: c:\users\oem\Desktop\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Ostatní výmazy )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
c:\programdata\Roaming
c:\windows\IsUn0405.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
od spideyx
09 Pro 2013 18:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Tak po 35 minutách CF pořád visí na fázi 4
od spideyx
09 Pro 2013 17:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

rkill vypadá čistě, jdu na CF

Rkill 2.6.3 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2013 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html

Program started at: 12/09/2013 05:29:52 ...
od spideyx
08 Pro 2013 09:23
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

K tomu co tu žena dělá nebo nedělá se vyjadřovat nemůžu. Ani ne protože bych to nevěděl, spíš protože to totálně nechápu.

# AdwCleaner v3.014 - Report created 08/12/2013 at 09:15:16
# Updated 01/12/2013 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Professional Service Pack 1 (64 bits)
# Username : oem ...
od spideyx
08 Pro 2013 08:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Klidně do PM pošlu fakturu i licenční nálepku zespod NTB. Systém tam JE legální.

EDIT: Pokud není, tak si to někdo z Bohemky teda pěkně vyžere.
od spideyx
07 Pro 2013 22:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300
www.malwarebytes.org

Database version: v2013.12.07.06

Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
Internet Explorer 11.0.9600.16428
oem :: VAJCO [administrator]

7.12.2013 20:22:52
MBAM-log-2013-12-07 (22-32-55).txt

Scan type: Full scan (C:\|)
Scan options enabled ...
od spideyx
07 Pro 2013 20:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Odpovědi: 20
Zobrazení: 2344

Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU

Licenci na NOD samozřejmě máme.

MBAR čistý, MBAM ještě chvíli potrvá.