Něco předtím provedl i ESET, ale chtěl jsem ať to Marek radši pročistí.
Při remote jsem žádné problémy nepozoroval, Mara taky nic nehlásí.
Nalezeno 28 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Kvě 2014 17:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní virus
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1967
- 12 Kvě 2014 17:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní virus
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1967
Re: Policejní virus
Zdravím Vyosku, dovolím si vstup - přes remote jsem tam byl já, margoman je z toho občas trochu zmatený 
- 06 Led 2014 09:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Netbook neskutečně pomalý
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1091
Re: Netbook neskutečně pomalý
Jelikož je ntb údajně ještě v záruce, řekl jsem ať provede běžnou reklamaci.
Díky za pomoc, můžeme
Díky za pomoc, můžeme
- 04 Led 2014 23:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Netbook neskutečně pomalý
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1091
Re: Netbook neskutečně pomalý
Jdu na to.
Sjel jsem i CDI, a říkám si že jsem asi našel příčinu... (log hodím po FRST)
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x86) Version: 04-01-2014
Ran by NB500 at 2014-01-04 23:00:54 Run:1
Running from C:\Users\NB500\Desktop
Boot Mode: Safe Mode (with Networking ...
Sjel jsem i CDI, a říkám si že jsem asi našel příčinu... (log hodím po FRST)
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x86) Version: 04-01-2014
Ran by NB500 at 2014-01-04 23:00:54 Run:1
Running from C:\Users\NB500\Desktop
Boot Mode: Safe Mode (with Networking ...
- 04 Led 2014 21:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Netbook neskutečně pomalý
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1091
Netbook neskutečně pomalý
Zdravím vespolek,
soused mě poprosil o pomoc se svým netbookem. Při normální bootu je tak neskutečně pomalý, že se např. Ovládací panely otvírají víc než půl hodiny. V Nouzovém jede svižně.
Projeto ADWCleanerem (smazal pár toolbarů, log mám) a MBAM (bez nálezu)
Předem díky.
Scan result of Farbar ...
soused mě poprosil o pomoc se svým netbookem. Při normální bootu je tak neskutečně pomalý, že se např. Ovládací panely otvírají víc než půl hodiny. V Nouzovém jede svižně.
Projeto ADWCleanerem (smazal pár toolbarů, log mám) a MBAM (bez nálezu)
Předem díky.
Scan result of Farbar ...
- 12 Pro 2013 07:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Ještě jednou díky a posílám nějakou tu korunu.
Kdybyste potřebovali zajistit nějakej finanční produkt (povinný ručení, hypo, stavebka...) stačí říct
Kdybyste potřebovali zajistit nějakej finanční produkt (povinný ručení, hypo, stavebka...) stačí říct
- 11 Pro 2013 22:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Žádné problémy se doteď neobjevily, takže to považuju za úspěch.
Ještě jednou díky.
Můžu začít uklízet?
Ještě jednou díky.
Můžu začít uklízet?
- 10 Pro 2013 18:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Zatím těžko říct, problém se neprojevoval vždy. Navíc jsme dneska byli mimo, takže žena na NTB nepracovala.
Dám vědět zítra, zatím díky.
Dám vědět zítra, zatím díky.
- 09 Pro 2013 20:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
ComboFix 13-12-08.01 - oem 09.12.2013 17:37:37.1.4 - x64
Spuštěný z: c:\users\oem\Desktop\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Ostatní výmazy )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
c:\programdata\Roaming
c:\windows\IsUn0405.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
Spuštěný z: c:\users\oem\Desktop\ComboFix.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Ostatní výmazy )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
c:\programdata\Roaming
c:\windows\IsUn0405.exe
.
.
((((((((((((((((((((((((( Soubory ...
- 09 Pro 2013 18:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Tak po 35 minutách CF pořád visí na fázi 4
- 09 Pro 2013 17:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
rkill vypadá čistě, jdu na CF
Rkill 2.6.3 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2013 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html
Program started at: 12/09/2013 05:29:52 ...
Rkill 2.6.3 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2013 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html
Program started at: 12/09/2013 05:29:52 ...
- 08 Pro 2013 09:23
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
K tomu co tu žena dělá nebo nedělá se vyjadřovat nemůžu. Ani ne protože bych to nevěděl, spíš protože to totálně nechápu.
# AdwCleaner v3.014 - Report created 08/12/2013 at 09:15:16
# Updated 01/12/2013 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Professional Service Pack 1 (64 bits)
# Username : oem ...
# AdwCleaner v3.014 - Report created 08/12/2013 at 09:15:16
# Updated 01/12/2013 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Professional Service Pack 1 (64 bits)
# Username : oem ...
- 08 Pro 2013 08:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Klidně do PM pošlu fakturu i licenční nálepku zespod NTB. Systém tam JE legální.
EDIT: Pokud není, tak si to někdo z Bohemky teda pěkně vyžere.
EDIT: Pokud není, tak si to někdo z Bohemky teda pěkně vyžere.
- 07 Pro 2013 22:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300
www.malwarebytes.org
Database version: v2013.12.07.06
Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
Internet Explorer 11.0.9600.16428
oem :: VAJCO [administrator]
7.12.2013 20:22:52
MBAM-log-2013-12-07 (22-32-55).txt
Scan type: Full scan (C:\|)
Scan options enabled ...
www.malwarebytes.org
Database version: v2013.12.07.06
Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
Internet Explorer 11.0.9600.16428
oem :: VAJCO [administrator]
7.12.2013 20:22:52
MBAM-log-2013-12-07 (22-32-55).txt
Scan type: Full scan (C:\|)
Scan options enabled ...
- 07 Pro 2013 20:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 2344
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Licenci na NOD samozřejmě máme.
MBAR čistý, MBAM ještě chvíli potrvá.
MBAR čistý, MBAM ještě chvíli potrvá.
Přispějete na provoz fóra?