Nalezeno 9 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25 Črc 2013 10:52
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Re: Neznámá síť W7
Již jsem provedl několikrát
- 24 Črc 2013 12:28
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Re: Neznámá síť W7
Kabel vede do routeru, který je připojen k AP/routeru od poskytovatele, kde běží DHCP
- 23 Črc 2013 10:56
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Re: Neznámá síť W7
Ano, síťovka vypadá v pořádku. Takto vypadá stav připojení
- 22 Črc 2013 19:02
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Re: Neznámá síť W7
Na NB je vše v pořádku,
problém je s kabelovým připojením u stolního PC
problém je s kabelovým připojením u stolního PC
- 22 Črc 2013 12:34
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Re: Neznámá síť W7
Bohužel nepomohlo
- 20 Črc 2013 18:11
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Neznámá síť W7
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4959
Neznámá síť W7
Dobrý den,
používám doma AP na kterém běží od poskytovatele nastaveny DHCP server, k tomuto mám připojený Wifi router. K routeru mám kabel připojené PC a přes Wifi NB. Vše šlapalo. Windows 7 bez nějakého varování síť označily za neznámou a již se nepřipojím k internetu.
Prosím o radu v 7 se vůbec ...
používám doma AP na kterém běží od poskytovatele nastaveny DHCP server, k tomuto mám připojený Wifi router. K routeru mám kabel připojené PC a přes Wifi NB. Vše šlapalo. Windows 7 bez nějakého varování síť označily za neznámou a již se nepřipojím k internetu.
Prosím o radu v 7 se vůbec ...
- 25 Kvě 2010 07:42
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Nečitelná partition
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1382
Nečitelná partition
Dobrý den,
mám poměrně nový disk, rozdělený na dvě části. Vše fungovalo v pořádku...pak mi spadl system (je na jinem disku) a nemůžu se dostat k jedné logické části disku (druhá je OK). Zkoušel jsem program find and mount a Smart partition recovery ale nedaří se mi to opravit (nevim jak na to ...
mám poměrně nový disk, rozdělený na dvě části. Vše fungovalo v pořádku...pak mi spadl system (je na jinem disku) a nemůžu se dostat k jedné logické části disku (druhá je OK). Zkoušel jsem program find and mount a Smart partition recovery ale nedaří se mi to opravit (nevim jak na to ...
- 24 Ún 2010 17:28
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o preventivní kontrolu
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1297
Re: Prosim o preventivní kontrolu
Žádné problémi, jen někdy při otevření složky se objeví chyba expoler.exe a složka se zavře
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by vit at 2010-02-24 17:24:12
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 27 GB (47%) free of ...
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by vit at 2010-02-24 17:24:12
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 27 GB (47%) free of ...
- 24 Ún 2010 17:07
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosim o preventivní kontrolu
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1297
Prosim o preventivní kontrolu
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 17:07:14, on 24.2.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP3 (6.00.2900.5512)
Boot mode: Normal
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services ...
Scan saved at 17:07:14, on 24.2.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP3 (6.00.2900.5512)
Boot mode: Normal
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services ...
Přispějete na provoz fóra?