Zdravím vespolek, nechci působit netrpělivě, jen nevím, zda to vlákno nezapadlo.
Mrkl by někdo na log?
Díky moc.
Nalezeno 50 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Led 2014 23:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
- 10 Led 2014 11:47
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Policejní vir - pokračování zamčeného vlákna
//EDIT vyosek: Temata sloucena a odemknuto
Zdravím,
před pár dny řešil stell toto vlákno: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=135263
- uvadím pro případ, že by se toho ujal zase on a chtěl navázat na předchozí logy
- nákaza se vrátila, prý "po krátkém čase běžné práce", teda patrně žádné ...
Zdravím,
před pár dny řešil stell toto vlákno: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=135263
- uvadím pro případ, že by se toho ujal zase on a chtěl navázat na předchozí logy
- nákaza se vrátila, prý "po krátkém čase běžné práce", teda patrně žádné ...
- 06 Led 2014 20:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
MBAR: no malware found.
Stroj se jeví jako v pořádku.
Velké díky
Stroj se jeví jako v pořádku.
Velké díky
- 06 Led 2014 19:42
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
Shortcut log:
samé nuly
JRT log:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.0.9 (01.01.2014:1)
OS: Windows 7 Home Premium x64
Ran by Veronika on po 06.01.2014 at 19:31:29,08 ...
samé nuly
JRT log:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.0.9 (01.01.2014:1)
OS: Windows 7 Home Premium x64
Ran by Veronika on po 06.01.2014 at 19:31:29,08 ...
- 06 Led 2014 18:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
SCAN proběhl v pořádku.
CLEAN poprvé zahlásil chybu a spadl, tak jsem krok SCAN A CLEAN provedl ještě jednou. To už proběhlo v pořádku, vyžádalo si to restart, zde jsou logy:
R0
# AdwCleaner v3.016 - Report created 06/01/2014 at 18:24:14
# Updated 23/12/2013 by Xplode
# Operating System : Windows ...
CLEAN poprvé zahlásil chybu a spadl, tak jsem krok SCAN A CLEAN provedl ještě jednou. To už proběhlo v pořádku, vyžádalo si to restart, zde jsou logy:
R0
# AdwCleaner v3.016 - Report created 06/01/2014 at 18:24:14
# Updated 23/12/2013 by Xplode
# Operating System : Windows ...
- 06 Led 2014 18:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
Chápu, ale ta flashka se neobjevovala ani v Notepadu. Zkusil jsem jinou a ta už šla:
Fixlog:
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 05-01-2014
Ran by Veronika at 2014-01-06 18:16:52 Run:1
Running from E:\
Boot Mode: Safe Mode (minimal ...
Fixlog:
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 05-01-2014
Ran by Veronika at 2014-01-06 18:16:52 Run:1
Running from E:\
Boot Mode: Safe Mode (minimal ...
- 06 Led 2014 15:45
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
Přestal reagovat na usb flashku, takže ten program a fixlist budu muset vypálit na CD.
V mezičase se zeptám: viděl jsem, že tam má dívčina antivir. Dá se této nákaze nějak do budoucna zabránit? Odkud vlastně pochází? Něco infikovaného stáhla a spustila? Lidská hloupost? Nebo chyba v OS?
V mezičase se zeptám: viděl jsem, že tam má dívčina antivir. Dá se této nákaze nějak do budoucna zabránit? Odkud vlastně pochází? Něco infikovaného stáhla a spustila? Lidská hloupost? Nebo chyba v OS?
- 06 Led 2014 14:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Re: Policie ČR
No, nepřišlo mi až tak hloupé napřed HDD vyšroubovat, připojit do externího rámečku a nejprv si udělat image disku, ale je-li to "To co za sposoby??", pak respektuju pokyn rádce.
Zde je log:
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 05-01-2014
Ran by Veronika ...
Zde je log:
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 05-01-2014
Ran by Veronika ...
- 06 Led 2014 08:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policie ČR
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3080
Policie ČR
Zdravím,
kamarádka mi donesla notebook s tímto virem, ještě jsem ho ani nezapínal.
Má na něm dost důležitá data, neměl bych napřed vyšroubovat HDD a udělat zálohu?
Nebo budou následující kroky v tomto šetrné?
Log z čeho mám v úvodu udělat?
Díky za pomoc.
kamarádka mi donesla notebook s tímto virem, ještě jsem ho ani nezapínal.
Má na něm dost důležitá data, neměl bych napřed vyšroubovat HDD a udělat zálohu?
Nebo budou následující kroky v tomto šetrné?
Log z čeho mám v úvodu udělat?
Díky za pomoc.
- 27 Zář 2012 19:47
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
Re: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
Hledal jsem ho na webu, ale nemá žádnou home-freeware variantu 
- 27 Zář 2012 07:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
- 26 Zář 2012 20:10
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
Re: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
MBRScan v1.1.1
OS : Windows 7 (64 bit)
PROCESSOR : Intel64 Family 6 Model 23 Stepping 10, GenuineIntel
BOOT : Normal Boot
DATE : 2012/09/26 (ISO 8601) at 21:06:29
________________________________________________________________________________
DISK : Device\Harddisk0\DR0 __WDC WD32 00BEVT-22ZCT ...
- 26 Zář 2012 20:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
Re: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
21:03:36.0190 2804 TDSS rootkit removing tool 2.8.10.0 Sep 17 2012 19:23:24
21:03:36.0203 2804 ============================================================
21:03:36.0203 2804 Current date / time: 2012/09/26 21:03:36.0203
21:03:36.0203 2804 SystemInfo:
21:03:36.0203 2804
21:03:36.0203 2804 OS ...
21:03:36.0203 2804 ============================================================
21:03:36.0203 2804 Current date / time: 2012/09/26 21:03:36.0203
21:03:36.0203 2804 SystemInfo:
21:03:36.0203 2804
21:03:36.0203 2804 OS ...
- 26 Zář 2012 15:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
Re: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
Ve volné chvíli jsem chtěl odinstalovat AVG 2011, ale hlásilo to chybu a odinstalace nebyla možná. Použil jsem AVG Remover 2011 a tím to šlo.
Když jsem ale chtěl nainstalovat Avast 7 (Win 7, 64 bit), instalace skončila chybou. Myslel jsem, že by to mělo souvislost s tím, že předchozí AVG se ...
Když jsem ale chtěl nainstalovat Avast 7 (Win 7, 64 bit), instalace skončila chybou. Myslel jsem, že by to mělo souvislost s tím, že předchozí AVG se ...
- 26 Zář 2012 10:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 2552
Re: Hodně zasekaný NB, pracuje velmi pomalu
Když si ale bleepingcomputers.com pingnu nebo si nechám vypsat trace route, tak vždy končí na správné IP.
Přispějete na provoz fóra?