Nalezeno 13 výsledků hledání

od MC_Marty
14 Pro 2014 18:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Tak jak vypadají ty logy ? Teda v případě že se pořád řeší. Mimochodem v procesu řešení se mi velmi zpomalilo nabíhání systému a svchost.exe(localservicenwtworkrestricted) pořád strašne vytežuje disk...
od MC_Marty
13 Pro 2014 22:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Oh, asi sem to musel špatně označit. Tady to je.

OTL logfile created on: 13.12.2014 22:02:33 - Run 2
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Marty\Desktop
64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.16521 ...
od MC_Marty
13 Pro 2014 21:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Pavuk29: Netušil co ?

Nod nejde za žádnou cenu odinstalovat, odinstaloval jsem to ale pořád tu je a reinstalovat a odinstalovat nejde. Skouším to tu už aspoň hodinu a pořád po restartu prostě naběhne.
To znamená že nemůžeme dál nic řešit. Děkuji tedy alespoň za částečnou pomoc.

Mohly by jste mi ...
od MC_Marty
13 Pro 2014 00:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Ano před více jak 5ti lety jsem měl nelegální XP, nicméně je to dlouho zpátky a neznamená to že nemám legální OS. Mám OEM licenci a vysvětlovat jak jsem k ní přišel snad není třeba.

Jinak znamená to teda že mám nějáký bordel v PC ? Protože zatím každý program kterým jsem to projel nic nenašel.
od MC_Marty
12 Pro 2014 23:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Nevím jak jste zjistil co hodlám udělat, ale o tom antiviru mi bylo řečeno včera v noci a ještě jsem se k jeho odinstalování kvůli nedostatku času přes den nedostal.
Odinstaluji ho proto nyní.
od MC_Marty
12 Pro 2014 20:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Nálezy jsem smazal hned... i když jedno z toho je jenom trainer.

Vyhodilo mi to 3 logy, tady jsou.
od MC_Marty
12 Pro 2014 19:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Neměl jsem dnes moc času... zde je ten log z MBAMu

Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org

Scan Date: 12.12.2014
Scan Time: 17:32:26
Logfile: log.txt
Administrator: Yes

Version: 2.00.4.1028
Malware Database: v2014.12.12.05
Rootkit Database: v2014.12.08.03
License: Free
Malware Protection ...
od MC_Marty
12 Pro 2014 02:41
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Mazat nastavení Chromu a nějaká systému to ale nemuselo...


Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 10-December-2014
Tool run by Marty on p 12.12.2014 at 2:20:26,10.
Microsoft Windows 7 Ultimate 6.1.7601 Service Pack 1 x64
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: F:\Downloads\zoek.exe [Scan all ...
od MC_Marty
12 Pro 2014 02:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Spybot je odinstalovaný od té doby co jsem sním udělal sken.

Byly tam dva logy, tak tady jsou.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>

-<mbam-log>


-<header>

<date>2014/11/14 02:15:28 +0100</date>

<logfile>mbam-log-2014-11-14 (02-15-27).xml</logfile>

<isadmin>yes</isadmin>

</header ...
od MC_Marty
12 Pro 2014 01:51
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Logy z MBAMu tam jsou ale v XML, i tak je sem ale můžu hodit.

Zde log z AdwC

# AdwCleaner v4.105 - Report created 12/12/2014 at 01:49:50
# Updated 08/12/2014 by Xplode
# Database : 2014-12-08.2 [Live]
# Operating System : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Marty - FIRELORD-PC ...
od MC_Marty
12 Pro 2014 01:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Nod je trial, OS je legalní... i když nechápu jak může toto ovlivnit můj problém.

MBAMem jsem PC také projel ale nic to nenašlo. Log ale už asi v PC nemám, má teda cenu nechat to znovu 2 hodiny běžet ?
od MC_Marty
12 Pro 2014 00:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Odpovědi: 26
Zobrazení: 4992

„Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“

Zdravim,
už nějakou dobu mi google hází „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“ hlášku. A protože mám posledních pár měsíců problémy i s rychlostí internetu po 18té hodině se kterými si ani provider neví rady tak tady pro jistotu hodím log. Prosím o kontrolu. Jinak PC jsem projel ...