Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14 Pro 2014 18:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Tak jak vypadají ty logy ? Teda v případě že se pořád řeší. Mimochodem v procesu řešení se mi velmi zpomalilo nabíhání systému a svchost.exe(localservicenwtworkrestricted) pořád strašne vytežuje disk...
- 13 Pro 2014 22:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Oh, asi sem to musel špatně označit. Tady to je.
OTL logfile created on: 13.12.2014 22:02:33 - Run 2
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Marty\Desktop
64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.16521 ...
OTL logfile created on: 13.12.2014 22:02:33 - Run 2
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Marty\Desktop
64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.16521 ...
- 13 Pro 2014 21:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Ok, Nod jsem odstranil. Zde jsou logy.
- 13 Pro 2014 21:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Pavuk29: Netušil co ?
Nod nejde za žádnou cenu odinstalovat, odinstaloval jsem to ale pořád tu je a reinstalovat a odinstalovat nejde. Skouším to tu už aspoň hodinu a pořád po restartu prostě naběhne.
To znamená že nemůžeme dál nic řešit. Děkuji tedy alespoň za částečnou pomoc.
Mohly by jste mi ...
Nod nejde za žádnou cenu odinstalovat, odinstaloval jsem to ale pořád tu je a reinstalovat a odinstalovat nejde. Skouším to tu už aspoň hodinu a pořád po restartu prostě naběhne.
To znamená že nemůžeme dál nic řešit. Děkuji tedy alespoň za částečnou pomoc.
Mohly by jste mi ...
- 13 Pro 2014 00:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Ano před více jak 5ti lety jsem měl nelegální XP, nicméně je to dlouho zpátky a neznamená to že nemám legální OS. Mám OEM licenci a vysvětlovat jak jsem k ní přišel snad není třeba.
Jinak znamená to teda že mám nějáký bordel v PC ? Protože zatím každý program kterým jsem to projel nic nenašel.
Jinak znamená to teda že mám nějáký bordel v PC ? Protože zatím každý program kterým jsem to projel nic nenašel.
- 12 Pro 2014 23:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Nevím jak jste zjistil co hodlám udělat, ale o tom antiviru mi bylo řečeno včera v noci a ještě jsem se k jeho odinstalování kvůli nedostatku času přes den nedostal.
Odinstaluji ho proto nyní.
Odinstaluji ho proto nyní.
- 12 Pro 2014 20:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Nálezy jsem smazal hned... i když jedno z toho je jenom trainer.
Vyhodilo mi to 3 logy, tady jsou.
Vyhodilo mi to 3 logy, tady jsou.
- 12 Pro 2014 19:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Neměl jsem dnes moc času... zde je ten log z MBAMu
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Scan Date: 12.12.2014
Scan Time: 17:32:26
Logfile: log.txt
Administrator: Yes
Version: 2.00.4.1028
Malware Database: v2014.12.12.05
Rootkit Database: v2014.12.08.03
License: Free
Malware Protection ...
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Scan Date: 12.12.2014
Scan Time: 17:32:26
Logfile: log.txt
Administrator: Yes
Version: 2.00.4.1028
Malware Database: v2014.12.12.05
Rootkit Database: v2014.12.08.03
License: Free
Malware Protection ...
- 12 Pro 2014 02:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Mazat nastavení Chromu a nějaká systému to ale nemuselo...
Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 10-December-2014
Tool run by Marty on p 12.12.2014 at 2:20:26,10.
Microsoft Windows 7 Ultimate 6.1.7601 Service Pack 1 x64
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: F:\Downloads\zoek.exe [Scan all ...
Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 10-December-2014
Tool run by Marty on p 12.12.2014 at 2:20:26,10.
Microsoft Windows 7 Ultimate 6.1.7601 Service Pack 1 x64
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: F:\Downloads\zoek.exe [Scan all ...
- 12 Pro 2014 02:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Spybot je odinstalovaný od té doby co jsem sním udělal sken.
Byly tam dva logy, tak tady jsou.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
-<mbam-log>
-<header>
<date>2014/11/14 02:15:28 +0100</date>
<logfile>mbam-log-2014-11-14 (02-15-27).xml</logfile>
<isadmin>yes</isadmin>
</header ...
Byly tam dva logy, tak tady jsou.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
-<mbam-log>
-<header>
<date>2014/11/14 02:15:28 +0100</date>
<logfile>mbam-log-2014-11-14 (02-15-27).xml</logfile>
<isadmin>yes</isadmin>
</header ...
- 12 Pro 2014 01:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Logy z MBAMu tam jsou ale v XML, i tak je sem ale můžu hodit.
Zde log z AdwC
# AdwCleaner v4.105 - Report created 12/12/2014 at 01:49:50
# Updated 08/12/2014 by Xplode
# Database : 2014-12-08.2 [Live]
# Operating System : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Marty - FIRELORD-PC ...
Zde log z AdwC
# AdwCleaner v4.105 - Report created 12/12/2014 at 01:49:50
# Updated 08/12/2014 by Xplode
# Database : 2014-12-08.2 [Live]
# Operating System : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Marty - FIRELORD-PC ...
- 12 Pro 2014 01:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
Re: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Nod je trial, OS je legalní... i když nechápu jak může toto ovlivnit můj problém.
MBAMem jsem PC také projel ale nic to nenašlo. Log ale už asi v PC nemám, má teda cenu nechat to znovu 2 hodiny běžet ?
MBAMem jsem PC také projel ale nic to nenašlo. Log ale už asi v PC nemám, má teda cenu nechat to znovu 2 hodiny běžet ?
- 12 Pro 2014 00:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 4992
„Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“
Zdravim,
už nějakou dobu mi google hází „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“ hlášku. A protože mám posledních pár měsíců problémy i s rychlostí internetu po 18té hodině se kterými si ani provider neví rady tak tady pro jistotu hodím log. Prosím o kontrolu. Jinak PC jsem projel ...
už nějakou dobu mi google hází „Vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu“ hlášku. A protože mám posledních pár měsíců problémy i s rychlostí internetu po 18té hodině se kterými si ani provider neví rady tak tady pro jistotu hodím log. Prosím o kontrolu. Jinak PC jsem projel ...
Přispějete na provoz fóra?