Ak je tu téma pre motji tak to hodím sem, nechcel zbytočne zakladať nové témy... :wink:
Chcel by som nášmu anjelikovi motji pogratulovať k slušnej 7000-ke a poďakovať jej za to že sa tak úctyhodne snaží postaviť môj počítač zas na nohy...
Pomohla tu už stovkám ľuďom tak nech jej to vydrží a želám ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 07 Zář 2009 12:05
- Fórum: Přání, stížnosti, poděkování
- Téma: Poděkování pro Motji
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 26621
Přispějete na provoz fóra?