Nalezeno 30 výsledků hledání

od Luciecz
16 Zář 2014 11:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2732

Re: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde

ComboFix 14-09-16.01 - Lucie 16.09.2014 12:15:03.3.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1014.493 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Lucie\Plocha\ComboFix.exe
AV: avast! Antivirus *Disabled/Updated* {7591DB91-41F0-48A3-B128-1A293FD8233D}
* Vytvořen nový ...
od Luciecz
14 Zář 2014 22:24
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2732

Re: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Lucie at 2014-09-14 23:23:33
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 56 GB (39%) free of 142 GB
Total RAM: 1014 MB (15% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 23:24 ...
od Luciecz
14 Zář 2014 20:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2732

Re: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Lucie at 2014-09-14 21:24:19
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 55 GB (39%) free of 142 GB
Total RAM: 1014 MB (50% free)

HijackThis download failed

======Scheduled tasks folder ...
od Luciecz
14 Zář 2014 18:13
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2732

Re: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde

# AdwCleaner v3.310 - Report created 14/09/2014 at 18:58:14
# Updated 12/09/2014 by Xplode
# Operating System : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Username : Lucie - ACER-F8C2D844E9
# Running from : C:\Documents and Settings\Lucie\Plocha\adwcleaner_3.310.exe
# Option : Clean ...
od Luciecz
14 Zář 2014 17:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2732

Vir z USB avast hlásí URL:mal, ale při testu nic nenajde

Nedávno jsem půjčila počítač a vrátil se mi s virem. Avast nic nenajde a při připojení k internetu hlásí URL:Mal při vložení jakéhokoliv USB toho hlásí spoustu dalšího.
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Lucie at 2014-09-14 15:28:23
Microsoft Windows ...
od Luciecz
02 Led 2012 09:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

McAfee jsem odinstalovala hned jak jsem vložila log:-)
Ještě jednou moc děkuji!
od Luciecz
02 Led 2012 03:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Lucie at 2012-01-02 10:29:57
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 90 GB (63%) free of 142 GB
Total RAM: 1014 MB (45% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 10:30 ...
od Luciecz
31 Pro 2011 01:24
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

jen dodám, že se mi teď na ploše objevily 4 poloprůsvitné ikony, 3 doc soubory a thumbs.db
od Luciecz
31 Pro 2011 01:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

All processes killed
========== REGISTRY ==========
Registry value HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ProductReg not found.
Registry value HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\swg not found.
Registry value HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft ...
od Luciecz
30 Pro 2011 14:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

PO restartu sel i vzpnout antivir, log :

ComboFix 11-12-29.05 - Lucie 30.12.2011 20:49:37.2.2 - x86
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.1014.477 [GMT 8:00]
Spu歵靚?z: c:\documents and settings\Lucie\Plocha\ComboFix.exe
Pou瀒t?ovl醖ac?p鴈p韓a鑕 :: c:\documents and settings\Lucie ...
od Luciecz
30 Pro 2011 13:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

pri hledani jsem navod nasla taky, ale neslo to. Spustila jsem, ale objevila se hlaska ze szstem nemohl nalezt NIRKMD a combofix nepokracuje, po odkliknuti se to objevilo i v combofixu, ze system nemuze nalezt a chce to odkliknout znovu
od Luciecz
30 Pro 2011 13:13
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

Dalsi doplnujici dotaz, program po mne chce vzpnout rezidentni stit MCAfee antiviru, nemam tuseni, tak to udelat, protoze program se nechce spustit tak, abych ho mohla vypnout
od Luciecz
30 Pro 2011 12:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

Musela jsem spoustet v nouzovem rezimu, kdyz se pocitac restartoval, nechala jsem ho najet v normalnim-sam se tedz spustil i antivir a mam tady vystrahu, ze blokuje potencionalne nezadouci program Tool-nircmd- pta se jestli odebrat nebo duverovat.

pak se mi objevilo nejake handle license agreement ...
od Luciecz
30 Pro 2011 11:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

jen doplnujici dotaz: muzu poustet combofix v nouzovem rezimu nebo mam zkusit bezny?
od Luciecz
30 Pro 2011 11:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer
Odpovědi: 20
Zobrazení: 1081

Re: Nabehne, ale pak se bez hlasky ukonci explorer

RogueKiller V6.2.1 [12/28/2011] by Tigzy
mail: tigzyRK<at>gmail<dot>com
Feedback: http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/
Blog: http://tigzyrk.blogspot.com

Operating System: Windows XP (5.1.2600 Service Pack 3) 32 bits version
Started in : Safe mode
User: Lucie [Admin rights ...