Nalezeno 10 výsledků hledání

od Antiviro
07 Pro 2014 11:58
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Nový notebook - low fps
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2396

Re: Nový notebook - low fps

2014-11-21 23:41:19 ----A---- C:\Windows\system32\convert.exe
2014-11-21 23:41:19 ----A---- C:\Windows\system32\ConsentUX.dll
2014-11-21 23:41:19 ----A---- C:\Windows\system32\comuid.dll
2014-11-21 23:41:19 ----A---- C:\Windows\system32\comsvcs.dll
2014-11-21 23:41:19 ----A---- C:\Windows\system32 ...
od Antiviro
07 Pro 2014 11:57
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Nový notebook - low fps
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2396

Re: Nový notebook - low fps

2014-11-21 23:41:22 ----A---- C:\Windows\system32\TetheringStation.dll
2014-11-21 23:41:22 ----A---- C:\Windows\system32\TetheringMgr.dll
2014-11-21 23:41:22 ----A---- C:\Windows\system32\TetheringIeProvider.dll
2014-11-21 23:41:22 ----A---- C:\Windows\system32\termmgr.dll
2014-11-21 23:41:22 ----A ...
od Antiviro
07 Pro 2014 11:55
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Nový notebook - low fps
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2396

Re: Nový notebook - low fps

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Pat at 2014-12-07 11:47:24
Microsoft Windows 8.1 Pro
System drive C: has 447 GB (95%) free of 471 GB
Total RAM: 3225 MB (55% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 11:47:35 AM, on 12/7/2014 ...
od Antiviro
07 Pro 2014 10:57
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Nový notebook - low fps
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2396

Nový notebook - low fps

Zdravím, kúpil som nový notebook ( http://www.alza.sk/asus-x550ln-xo076-d1480925.htm ), skúšal som na ňom zatiaľ hry World of Warcraft a Skyrim, prvá šla priemerne tak na 5 FPS (medzi low a high skoro žiadny rozdiel), pričom už pri logovaní, hra nehorázne sekala, druhá hra išla tak na 1-2 FPS, podľa ...
od Antiviro
26 Pro 2011 21:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

Re: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

Takže všetko čo našiel zmazané, bez milosti :D ...vďaka a dobrú noc :P
od Antiviro
26 Pro 2011 18:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

Re: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

Zatiaľ od prvého combofixu druhý winlogon nenaskočil ani PC nesekol, ak by sa dalo, aspoň do zajtra to nechať ešte odomknuté, ale vyzerá, že je všetko fajn, predtým ten proces naskakoval každú chvíľu, teraz nič :) ... Takže ďakujem za pomoc a trpezlivosť, ak bude nejaký problém, ozvem sa, ešte raz ...
od Antiviro
26 Pro 2011 18:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

Re: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

Hotovo:



ComboFix 11-12-25.03 - Administrator 26.12.2011 17:51:18.2.1 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2047.1547 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Administrator\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\documents and settings ...
od Antiviro
26 Pro 2011 17:28
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

Re: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

tu je to :)

Model Name Size
SAMSUNG SP0802N \\.\PHYSICALDRIVE0 80056650240
Bootable Name Size Type
TRUE Disk č. 0, oddíl č. 0 41940670464 Installable File System
Disk č. 0, oddíl č. 1 38107722240 Extended w/Extended Int 13
od Antiviro
26 Pro 2011 17:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

Re: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

Trvalo to, ale hotovo, trochu mám strach, keďže to písalo, že scan bude hotový do 10 minút a v prípade ťažko nakazených počítačov to bude trvať dvojnásobok...u mňa to bolo cez pol hodinu, takže som zvedavý :D


ComboFix 11-12-25.03 - Administrator 26.12.2011 16:18:43.1.1 - x86
Systém Microsoft ...
od Antiviro
26 Pro 2011 15:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: 2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1552

2x winlogon.exe, vyťaženie procesora na 100%

Zdravím, potreboval by som pomôcť, pretože sa mi v správcovi úloh zobrazí niekedy dvakrát winlogon.exe, jeden čo je tam stále + ďalší, čo mi vyžiera procesor na 100%, keď tam je, obnovuje sa asi každé 3 sekundy, pretože skáče po celom správcovi... Začne to vždy z ničoho nič, potom to z ničoho nič ...