objektivně je svižnější, před tím bylo CPU dost často vytíženo na horní hranici.
tak tedy díky ROLI.
Nalezeno 18 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Kvě 2011 16:13
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
- 12 Kvě 2011 18:53
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
Re: poprosil bych o kontrolu logu
zdravim, dostal jsem se k tomu az dnes - musel jsem fandit nasim borcum :worship:
vkladam cast logu z CRUDE IT, je to strasne dlouhy - tak prozatim z meho pohledu to podstatne.
Skener Dr.Web pro Windows v6.00.9 (6.00.9.04290)
© Doctor Web, Ltd., 1992-2010
Výpis událostí vytvořen: 2011-05-12, 18:14 ...
vkladam cast logu z CRUDE IT, je to strasne dlouhy - tak prozatim z meho pohledu to podstatne.
Skener Dr.Web pro Windows v6.00.9 (6.00.9.04290)
© Doctor Web, Ltd., 1992-2010
Výpis událostí vytvořen: 2011-05-12, 18:14 ...
- 10 Kvě 2011 20:37
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
Re: poprosil bych o kontrolu logu
tak v nouzaku opět neuspěšně-neproběhne žadna faze.Nevim zda to teď muže souviset s tim,že se combofix dožaduje vypnutí awastu - ten ale neběží,zakazal jsem ho po spuštění.
že bych opět vložil log z /RTIS/ pro kontrolu, že žádná služba antiviru nejede.
že bych opět vložil log z /RTIS/ pro kontrolu, že žádná služba antiviru nejede.
- 10 Kvě 2011 17:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
Re: poprosil bych o kontrolu logu
tak combofix vůbec nepřejde do jednotlivých fází testování a to ani po dvou hodinách. Pak je nutný restart PC.
Takže log z combofixu se mi nepodařilo vytvořit.
Antivirový program jsem měl samozřejmě vypnutý.
Takže log z combofixu se mi nepodařilo vytvořit.
Antivirový program jsem měl samozřejmě vypnutý.
- 09 Kvě 2011 21:29
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
Re: poprosil bych o kontrolu logu
po spuštění combofix vyskočila hlaska ze pocitac nema nainstalovanou konzolu pro zotaveni a bez ni nebude combofix automaticky odstranovat nektere druhy odolne haveti. mam kliknout ANO pro jeji stazeni ??
- 09 Kvě 2011 20:52
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
Re: poprosil bych o kontrolu logu
ahoj, tak tady to je
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 5363
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
9.5.2011 21:50:10
mbam-log-2011-05-09 (21-49-56).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty: 156337
Uplynulý čas: 5 minut ...
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 5363
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
9.5.2011 21:50:10
mbam-log-2011-05-09 (21-49-56).txt
Typ kontroly: Rychlý test
Testované objekty: 156337
Uplynulý čas: 5 minut ...
- 08 Kvě 2011 18:11
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: poprosil bych o kontrolu logu
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1874
poprosil bych o kontrolu logu
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Michal at 2011-05-08 19:07:25
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 2 GB (2%) free of 106 GB
Total RAM: 766 MB (46% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:07:58 ...
Run by Michal at 2011-05-08 19:07:25
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 2 GB (2%) free of 106 GB
Total RAM: 766 MB (46% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:07:58 ...
- 12 Led 2011 12:44
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 883
Re: prosim o kontrolu
ahoj
opetovné samovolné restarty, modrá obrazovka, nefunkční wifi a atd.
nakonec zjištěn testem vadný HW, resp. paměť. Po její vyjmutí s PC a dalších testech, které ještě běží to snad bude OK.
pokud to z tvoji strany vypadá dobře, tak to můžeme uzavřít.
díky
Jakyn
opetovné samovolné restarty, modrá obrazovka, nefunkční wifi a atd.
nakonec zjištěn testem vadný HW, resp. paměť. Po její vyjmutí s PC a dalších testech, které ještě běží to snad bude OK.
pokud to z tvoji strany vypadá dobře, tak to můžeme uzavřít.
díky
Jakyn
- 11 Led 2011 22:34
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 883
- 11 Led 2011 21:28
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosim o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 883
prosim o kontrolu
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Asus at 2011-01-11 21:24:41
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium
System drive C: has 38 GB (49%) free of 76 GB
Total RAM: 2039 MB (50% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 21:25:42, on 11.1 ...
Run by Asus at 2011-01-11 21:24:41
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium
System drive C: has 38 GB (49%) free of 76 GB
Total RAM: 2039 MB (50% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 21:25:42, on 11.1 ...
- 16 Kvě 2010 19:26
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: AutoIT error
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3575
Re: AutoIT error
tak superparáda
díky
díky
- 16 Kvě 2010 19:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: AutoIT error
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3575
- 16 Kvě 2010 18:45
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: AutoIT error
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3575
Re: AutoIT error
OTL logfile created on: 5/16/2010 7:36:29 PM - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.4.1 Folder = C:\Users\Lada\Desktop
64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000409 | Country: Česká republika | Language: CSY ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.4.1 Folder = C:\Users\Lada\Desktop
64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)
Locale: 00000409 | Country: Česká republika | Language: CSY ...
- 16 Kvě 2010 18:26
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: AutoIT error
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3575
Re: AutoIT error
nepomohlo
normalne se spusti dam continues pak program chvily bezi - listing services and driverers a pak skoci okno s autoIT error" line 2563 a error: Variable used without being declared. a beh programu se zastavi.
normalne se spusti dam continues pak program chvily bezi - listing services and driverers a pak skoci okno s autoIT error" line 2563 a error: Variable used without being declared. a beh programu se zastavi.
- 16 Kvě 2010 18:15
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: AutoIT error
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 3575
Re: AutoIT error
ten jsem stahl ale pri jeho spusteni to prave hodi autoIT error
Přispějete na provoz fóra?