zdravím podobný problém, ale nechtěl jsem zakládat nový topic, protože o Generic Host Process for Win32 Services už tu toho je poměrně dost... příznaky stejné(padá generic, nejedou hry ani filmy a zvuk nefunguje...+ vzhled se předělá na scin 98čky..)
Logfile of random's system information tool 1.08 ...
Nalezeno 25 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Ún 2011 20:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Generic Host Process for Win32 Services
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2455
- 22 Lis 2010 19:55
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Dobře, tak prozatím Díky!

- 22 Lis 2010 19:25
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
jen probliknul jak jste zmiňoval, asi jsem někde udělal chybu, ale nevím kde jinač problém už je odstraněn
tak nevím zda to bude vše..
- 22 Lis 2010 19:16
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
přes ten BAT se mi to nepodařilo odstranit tak jsem to podle te cesty vyhledal a odstranil ručně. Snad to nevadí 
- 22 Lis 2010 19:08
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: XP Antispyware odstraněn přes ComboFix(neodborně)
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1250
Re: XP Antispyware odstraněn přes ComboFix(neodborně)
no
,ale nevím jestli to nezapříčiňil spíše ten virus, protože podle toho co jsem zjístil ICQ fungovalo (port 5190) a HTTP protokol byl zablokovaný. Ale naštěstí už to je OK. 
- 22 Lis 2010 17:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: XP Antispyware odstraněn přes ComboFix(neodborně)
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1250
Re: XP Antispyware odstraněn přes ComboFix(neodborně)
Díky, ale už jsem to vyřešil obnovou systému u toho známého 
- 22 Lis 2010 00:00
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Info z RSIT
____________________________________________________________________________________________
info.txt logfile of random's system information tool 1.08 2010-11-21 23:45:44
======Uninstall list======
-->C:\Program Files\DivX\DivXConverterMeUninstall.exe /CONVERTER
-->MsiExec /X{F9835182 ...
____________________________________________________________________________________________
info.txt logfile of random's system information tool 1.08 2010-11-21 23:45:44
======Uninstall list======
-->C:\Program Files\DivX\DivXConverterMeUninstall.exe /CONVERTER
-->MsiExec /X{F9835182 ...
- 21 Lis 2010 23:59
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
všechny tři kroky provedeny, počítač se zdá rychlejší, ale nabíhání při startu je pořád stejné zdá se mi že i trochu delší(ale může se mi to jen zdát..)
RSIT log z uživatelského učtu
_____________________________________________________________________________________
Logfile of random's system ...
RSIT log z uživatelského učtu
_____________________________________________________________________________________
Logfile of random's system ...
- 21 Lis 2010 23:36
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
už jsem u druhého kroku takže ještě jeden restart, jinač Ccleaner mám a každý den jej využívám.
- 21 Lis 2010 23:24
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
řekl bych pořád stejně. U uživatele Mamča_2 pořád naskakujou po spuštění tyto dva okna :viz příloha
- 21 Lis 2010 23:14
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Doufám že jsem vše dle pokynů splnil správně. Nevím zda jsem neměl tu Aviru při odstraňovaní těch souborů vypnout, protože trochu zlobila. A vyskakovaly pak nějaké errory, ale tak snad to bude vpohodě.
Zde je log
___________________________________________________________________________
All ...
Zde je log
___________________________________________________________________________
All ...
- 21 Lis 2010 22:22
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
je to asi na prohlížeči, který nepoužívám běžně, ale to snad neni trestné ne? 
- 21 Lis 2010 20:42
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Tak Avira je uspěšně naistalovaná.
nový log z RSIT
_____________________________________________
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Tomáš XX at 2010-11-21 20:37:04
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 39 GB (26 ...
nový log z RSIT
_____________________________________________
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by Tomáš XX at 2010-11-21 20:37:04
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 39 GB (26 ...
- 21 Lis 2010 20:14
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Je mi jasné, že pravdu v tomhle ohledu máte Vy! takže stěžovat si můžu tak maximálně sám na sebe.
- 21 Lis 2010 20:05
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4253
Re: Preventivka
Dobrá tak tedy dám si tu Aviru a budeme mít všichni klid. :/
Přispějete na provoz fóra?